Zagadkowa śmierć Kalskiego. Miał porozmawiać z dziennikarzem o Zatoce Sztuki

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kalski i jego powiązania z Zatoką Sztuki

Nie żyje Patryk Kalski / Fot. Twitter

Nie żyje 43-letni trener strzelectwa i przedsiębiorca Patryk Kalski, który kilka lat temu spotykał się ze znaną prezenterką Dorotą Gardias. Cieniem na śmierci Kalskiego kładzie się fakt, iż miał on powiązania z Zatoką Sztuki i miał się spotkać z reporterem "Dziennika Bałtyckiego" Maciejem Naskrętem na rozmowę ws. Iwony Wieczorek.
  • Niedawno zmarł 43-letni Patryk Kalski, który był trenerem po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.
  • Okazuje się jednak, że mężczyzna miał duże powiązania z Zatoką Sztuki i chciał o tym porozmawiać z dziennikarzem “Dziennika Bałtyckiego”.
  • Jego zdaniem policja i prokuratura niczego nie znajdzie na terenie dawnej Zatoki Sztuki ws. Iwony Wieczorek.
  • Zobacz także: Sylwester Marzeń. Ziobro: “Tęcza jest symbolem opresji”

Patryk Kalski był dobrze zbudowanym, wysportowanym, mierzącym prawie 2-metry mężczyzną. Prowadził strzelnicę na gdyńskich Kolibkach, był współtwórcą kierunku pn. sprawność fizyczna w siłach specjalnych na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Nie są znane przyczyny jego śmierci, które są badane przez prokuraturę.

Czytaj więcej: Starcia zielonych aktywistów z policją. Niemcy “oczyszczają” wioskę pod budowę kopalni

Powiązania Kalskiego z Zatoką Sztuki

Śmierć Patryka Kalskiego jest niewątpliwie dużym zaskoczeniem. Okazuje się, że przedsiębiorca miał znaczące powiązania z Zatoką Sztuki: kiedyś prowadził firmę Akart zajmującą się nagłośnieniem imprez na trójmiejskich dyskotekach, a działalność prowadził m.in właśnie w sopockim klubie, a przede wszystkim w tamtejszym środowisku był znany jako człowiek Marcina T., prezesa Zatoki Sztuki. 

Dziennikarz “Dziennika Bałtyckiego” Maciej Naskręt informuje, że w związku z przeszukiwaniem terenu dawnej Zatoki Sztuki przez służby, usiłował umówić się z Patrykiem Kalskim na rozmowę. Kalski miał przekazać redaktorowi, że łączenie Zatoki Sztuki i Dream Clubu z Iwoną Wieczorek jest bezcelowe, gdyż jego zdaniem nic by tam nie znaleźli.

Jedyny człowiek, który może coś powiedzieć, to Wojtek ps. “Bolo”, ale on milczy jak grób

– przekazał redaktorowi Dziennika Bałtyckiego, Patryk Kalski.

W rozmowie poruszono także temat Pawła P., który w ostatnim czasie został zatrzymany przez prokuraturę, jak donosiły media – ws. m.in Iwony Wieczorek. 

Nie znam go, pierwszy raz człowieka widzę. Natomiast ws. Zatoki Sztuki chętnie z tobą porozmawiam. Wiesz, to nie jest rozmowa na telefon. Spotkajmy się po Nowym Roku 

– dodał rozmówca Maciej Naskręt.

Do spotkania jednak nie doszło. Parę dni później przedsiębiorca zmarł.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk przekazała portalowi tvp.info, że śmierć Kalskiego nastąpiła nagle. Zaplanowana na wtorek sekcja zwłok ma wyjaśnić, co było przyczyną zgonu 42-latka.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

dziennikbaltycki.pl, tysol.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY