Trwa akcja “Paczuszka dla maluszka”. Jak wesprzeć?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Akcja Paczuszka dla Maluszka organizowana jest każdego roku.

Akcja Paczuszka dla Maluszka organizowana jest każdego roku. / Fot. Fundacja Małych Stópek

Do 6 stycznia potrwa kolejna edycja akcji "Paczuszka dla maluszka", organizowanej przez Fundację Małych Stópek. Zebrane w ramach akcji dary trafią do dzieci z domów samotnych matek, hospicjów perinatalnych oraz domów dziecka.

Zobacz także: W Jakucji odnotowano minus 60 stopni Celsjusza. Tak zimno nie było od dekady

Każdy może włączyć się w akcję “Paczuszka dla maluszka”. Wystarczy we wskazanym na stronie akcji miejscu przekazać dary rzeczowe, albo wpłacić darowiznę. W całej Polsce takich punktów jest około 400. Można je poznać po charakterystycznych choinkach, udekorowanych bombkami z logo akcji.

Charakterystyczne papierowe bombki na odwrocie zawierają podstawowe informacje o tym, jak można włączyć się w inicjatywę “Paczuszka dla maluszka”. Przebieg akcji w poszczególnych miejscach Polski nadzorują koordynatorzy.

Za co są odpowiedzialne takie osoby? Za zbiórkę darów, za dokładanie np. bombek na choince, żeby ich nie zabrakło. Następnie kontaktują się z placówką, która będzie obdarowana – poinformowała Maria Drąg z Fundacji Małych Stópek.

Fundacja Małych Stópek w ramach akcji “Paczuszka dla maluszka” stara się zapewnić podstawowe artykuły potrzebne rodzicom z małymi dziećmi.

Pieluchy, żele, szampony, kremy, wszystko to, co jest potrzebne do prawidłowego wzrostu i higieny niemowlaków – zaznaczyła Anna Palembas z Fundacji Małych Stópek.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Radio Maryja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY