Dmytryszyn: Putin nie może pozwolić sobie na przyznanie się do porażki [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kamil Dmytryszyn

Kamil Dmytryszyn / Fot. YouTube/MediaNarodowe

"Nie spodziewam się poddania się Rosji. To wiązałoby się z tym, że Putin w Rosji będzie skreślony" - mówił w Dniu na żywo w MN Kamil Dmytryszyn, twórca projektu Zła Ambasada i współtwórca kanału War News Pl.

Zobacz także: Burzliwa noc w Sejmie. Suski wyrwał telefon Jachirze [+WIDEO]

Rozmowa Biden – Putin

“Na chwilę obecną Putin w jego mniemaniu nie prowadzi wojny, to nadal jest specjalna operacja wojskowa. Myślę, że trzeba poczekać na deklarację Putina, kiedy sam stwierdzi, że prowadził konflikt zbrojny. Czy rychło należy się spodziewać takiej deklaracji? Szczerze wątpię, więc na chwilę obecną wypowiedzi Bidena trzeba nazwać trochę na wyrost. Dobrze, że Zachód cały czas staje po stronie Ukrainy, to też wybrzmiało, to też było deklarowane. Jeśli chodzi o chęć zakończenia tej wojny, mimo znacznych porażek, na to się nie zanosi” – mówił Dmytryszyn.

Kiedy koniec wojny?

“W momencie kiedy Putin zacznie na wszystkich możliwych frontach osiągać tylko porażki, z zerowymi sukcesami. Nie może pozwolić sobie na przyznanie się do porażki. Będzie kontynuował ten konflikt tak długo, jak pozwolą mu na to inni, którzy go otaczają. Nie spodziewam się poddania się Rosji. To wiązałoby się z tym, że Putin w Rosji będzie skreślony” – wskazywał gość MN.

Odpowiedzialność za zbrodnie

“Jeśli Rosja przegra ten konflikt na tyle silnie, by była pod kontrolą Zachodu, to możemy mówić o pociągnięciu do odpowiedzialności konkretnych osób, opcjonalnie kraju jako całości. Dużo zależy do tego jak podejdzie do tego Rosja, dlatego że to Rosja będzie musiała wydać osoby, które zostaną osądzone w instytucjach międzynarodowych. To nie jest proste, to nie jest tak jak nam się wydaje” – dodawał twórca War News Pl.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY