Disney: Dzieci z napisem “kochamy cię szatanie”

wideo
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie z serialu

Zdjęcie z serialu / Fot. Twitter

W jednej scenie serialu Disneya dzieci trzymają litery, układające się w napis "kochamy cię szatanie".
  • Gateway Pundit pisze: “Obrońcy serii twierdzą, że scena, w której dzieci trzymają litery, które tworzą ‘We Love You Satan’, ma mówić ‘We Love You Santa'”.
  • Kontynuuje: “i jest tylko jedną z wielu komediowych scen w filmach, ale rodzicom nie jest do śmiechu”.
  • Strona pisze, że dział Disneya zajmujący się sprzedażą bezpośrednią dla konsumentów odnotował w ostatnim kwartale około 1,5 miliarda dolarów strat.
  • Zobacz też: Meta z grzywną 265 mln euro za naruszenie prywatności użytkowników Facebooka

O związkach firmy Disney z promowaniem satanizmu można się rozpisywać. Tym razem jednak chodzi o “żart”, jaki pojawił się w serialu “Santa Clauses”, będącym rebootem filmów fabularnych “Santa Clause” z Timem Allenem.

Gateway Pundit wyjaśnia:

Obrońcy serii twierdzą, że scena, w której dzieci trzymają litery, które tworzą ‘We Love You Satan’, ma mówić ‘We Love You Santa’ i jest tylko jedną z wielu komediowych scen w filmach, ale rodzicom nie jest do śmiechu.

Disney

Strona pisze, że dział Disneya zajmujący się sprzedażą bezpośrednią dla konsumentów odnotował w ostatnim kwartale około 1,5 miliarda dolarów strat. Jedną ze zmian, jakich dokonała firma, było zastąpienie prezesa Boba Chapka byłym prezesem Bobem Igerem.

Wielu rodziców anulowało swoją subskrypcję Disney+ po tym, jak Disney przeszedł na stronę ‘woke’, a nawet podobno zaoferował pomoc finansową dzieciom swoich pracowników, które chciały operacji zmiany płci.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter, Gateway Pundit, News Punch

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY