Lewandowski padł ofiarą etatowego kibica? Wspierał już kilka drużyn na mistrzostwach

KATAR2022
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kim jest Szalony kibic Lewandowskiego?

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Twitter

Szerokim echem w mediach społecznościowych oraz w mediach tradycyjnych odbiła się szalona radość hinduskiego kibica. Po golu Roberta Lewandowskiego ściągnął on koszulkę w barwach Arabii Saudyjskiej, aby zaprezentować t-shirt z nazwiskiem naszego kapitana w polskich barwach.
  • W mediach społecznościowych niezwykle popularnym nagraniem stało się szalone zachowanie kibica z Indii.
  • Po golu Roberta Lewandowskiego ściągnął koszulkę Saudyjczyków, prezentując ogromną radość.
  • Samad Khan został nawet zaproszony do hotelu polskiej reprezentacji, gdzie nasz napastnik wręczył mu koszulkę z autografem.
  • Jednakże, jak się okazuje, mężczyzna był już wcześniej na kilku meczach, wyrażając swoje poparcie innym drużynom.
  • W obliczu informacji o zatrudnianiu przez Katarczyków zagranicznych kibiców z regionu należy podchodzić do takich rewelacji bardzo ostrożnie.
  • Zobacz także: Zaskakujące zachowanie kibica. Jest reakcja PZPN i Lewandowskiego

Po wygranym spotkaniu 2:0 z Arabią Saudyjską, Robert Lewandowski szukał szalonego kibica z Indii, który wykrzykując imię naszego kapitana ściągnął koszulkę Saudyjczyków, odsłaniając założoną wcześniej polską koszulkę z nazwiskiem Lewandowskiego. Nagranie z tego zdarzenia zebrało na Twitterze kilka milionów wyświetleń oraz zdobywając uznanie wśród popularnych portali zajmujących się piłką nożną.

W poniedziałek kilku polskich reporterów i dziennikarzy przeprowadzało z nim wywiady, aby podzielić się swoimi wrażeniami. Bowiem dzień wcześniej polskiemu sztabowi udało się odnaleźć Samada Khana, który został zaproszony do hotelu. Tam otrzymał koszulkę z autografem Lewandowskiego. W ten sposób potęga mediów społecznościowych po raz kolejny dała o sobie znać.

Czytaj więcej: Stowarzyszenie “Wspólnota i Pamięć” złożyło pismo do MSZ ws. doniesień o słowach o “zgodzie na zapomnienie o tzw. rzezi wołyńskiej”

Hindus etatowym kibicem?

Jak się okazuje, Samad Khan z Indii kibicuje nie tylko polskiej reprezentacji, lecz w jego tzw. CV znajdziemy wsparcie dla Holandii, Portugalii, Meksyku, Hiszpanii, czy drużyny z Niemiec. Jeden z użytkowników przedstawił zapisy zdjęć, z którymi się podzielił na swoich mediach społecznościowych hinduski kibic.

I choć wyraźnie widać, że często zmienia barwy, to nie można wykluczyć, że robi to z zamiłowania do piłki nożnej. Warto podkreślić, że pochodzi z kraju o małej tradycji piłkarskich. W Indiach sportem numerem jeden jest zdecydowanie krykiet i to te rozgrywki są najbardziej popularne. Pomimo kilku kontrowersji warto oddać, że mężczyzna w kilku wywiadach pokazał, że z polskiej reprezentacji nie tylko zna Lewandowskiego, ale również kilku innych czołowych zawodników.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY