Chloe Cole walczy o sprawiedliwość. Lekarze zmusili rodziców do zmiany jej płci

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Aktywistka walczy o sprawiedliwość

Chloe Cole / Fot. Twitter

18-letnia Chloe Cole pozwała lekarzy, którzy byli zaangażowani w procedury jej zmiany płci, które przechodziła od 13. do 17. roku życia. Poczynione szkody są nieodwracalne. Ma ona nadzieję, że przyczyni się do walki z "rzeźnikami" w fartuchach, którzy zmuszają do dramatycznej zmiany płci.
  • Amerykańska nastolatka Chloe Cole po kilku dramatycznych latach stawia czoła swoim oprawcom.
  • Już w wieku 11-lat została ona poddana przymusowej mastektomii oraz terapii hamującej rozwój kobiecego dojrzewania.
  • Zastraszeni przez lekarzy rodzice wyrazili zgodę na zmianę jej płci.
  • Teraz ma ich spotkać zasłużona sprawiedliwość przed amerykańskim sądem w Kalifornii.
  • Zobacz także: Abascal w Polsce. Spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim

Jeszcze jako 11-latka Chloe Cole padła ofiarą propagandy ideologii gender. Zaczęła wierzyć, że powinna być chłopcem. Jej rodzice zostali wprost zmuszeni przez lekarzy, aby wyrazili zgodę na zmianę jej płci. Stwierdzili, że ich córka miałaby popełnić samobójstwo w przypadku odmowy. W ten sposób, lekarze różnymi sztuczkami psychologicznymi wpłynęli na drastyczną decyzję.

Cole nie tylko przeszła podwójną mastektomię, ale również przez kilka lat przyjmowała blokery dojrzewania i testosteron. Teraz słusznie oskarża lekarzy, że ani ona ani jej rodzice nie otrzymali informacji o skutkach ubocznych podawania młodemu organizmowi nienaturalnych dla niego hormonów. Dziewczyna utraciła płodność, a jej stosunki płciowe będą bolesne. Stale towarzyszą jej bóle stawów i ryzyko osteoporozy. Przyznała, że najbardziej żałuje, że nigdy nie zostanie matką. 

Zdałam sobie sprawę, że piękno macierzyństwa zostało mi skradzione przez medyków, którym moja rodzina mnie powierzyła. (…) Ci rzeźnicy zbyt długo pozostawali bezkarni, a ich działania niekwestionowane

– powiedziała ze smutkiem Chloe Cole.

Czytaj więcej: Połowa Polaków nie inwestuje oszczędności

Chloe Cole walczy o sprawiedliwość

Pozew za rażące zaniedbania w podejmowanym tzw. leczeniu został złożony w Sądzie Najwyższym Kalifornii przeciwko endokrynologowi dziecięcemu dr. Lisie Taylor, psychiatrze dr Susanne Watson i chirurgowi plastycznemu dr. Hopowi Nguyen Le. Pozwany został również szpital, w którym dokonano procedur i jednostki nim zarządzające: Kaiser Foundation Hospitals, The Permanente Medical Group i Kaiser Foundation Health Plan.

Organizacja non-profit reprezentująca Cole, The Center for American Liberty domaga się w jej imieniu 700 tysięcy dolarów odszkodowania. Adwokat Harmeet K. Dhillon, w programie Tucker Carlson Live w mocny sposób określił to, co zrobiono jego klientce, jako błąd w sztuce lekarskiej i okaleczenie. Zapowiedział, że pozew ma być początkiem walki z tranzycją u dzieci.

Zamierzamy powstrzymać to okaleczanie i uzyskać należne odszkodowanie, ale pragniemy też nawiązać kontakt z innymi osobami, które miały podobne doświadczenia. Zamierzamy zakończyć te barbarzyńskie i nienaturalne praktyki

– podkreślił adwokat dziewczyny, Harmeet K. Dhillon.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

zycierodzina.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY