Teksas. Mąż podał kobiecie tabletki aborcyjne. Na szczęście dziecko urodziło się zdrowe

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
W USA chcą tabletek antykoncepcyjnych

Tabletka antykoncepcyjna "dzień po" / Fot. Pixabay

W Houston w Teksasie mężczyzna, z którym kobieta właśnie się rozstawała, podawał kobiecie pigułki aborcyjne, by zabić ich wspólne dziecko. Na szczęście kobieta zauważyła, żę była podtruwana, a sprawa została zgłoszona na policję.
  • W Teksasie doszło do niewyobrażalnej historii z motywem zabójstwa dziecka przez adwokata Masona Herringa.
  • Podawał on swojej żonie tabletki aborcyjne, gdyż nie chciał on narodzin ich wspólnego potomstwa.
  • Na szczęście kobieta zauważyła, że była ona podtruwana i zdołała uratować dziecko.
  • Teraz mężczyzna odpowie za swoje przestępstwo i próbę zabójstwa.
  • Zobacz także: Musk przywróci zawieszone konta na Twitterze, bo tak zagłosowała większość

W Teksasie pewien mężczyzna podawał swojej partnerce pigułki aborcyjne, aby zabić ich wspólne dziecko. W międzyczasie małżeństwo wisiało na włosku i Mason Herring wracał do domu pod pretekstem jego ratowania. Niczego nie świadoma kobieta wypiła szklankę wody podaną przez męża. Jednakże zawarty w niej środek wywołał silne krwawienie.

Przed wyjazdem do szpitala kobieta zauważyła, że woda była mętna, lecz jej partner zapewniał, że to wina nie sprawnej kanalizacji.

Mason Herring próbował kilkakrotnie jeszcze podać napój z tabletkami aborcyjnymi, ale kobieta po pierwszym razie nabrała podejrzeń. Prawdopodobnie też środki nie rozpuściły się całkowicie, bo żona zauważyła w nich nieznaną substancję.

W toku prywatnego śledztwa odkryła w workach na śmieci opakowania po pigułkach poronnych i zgłosiła sprawę na policję. Dziecko na szczęście urodziło się zdrowe, a 38-letni adwokat Mason Herring został aresztowany i stanie przed sądem.

Czytaj więcej: Ogólnopolski konkurs dla młodzieży o tematyce życia osób nienarodzonych

Czy to się może stać w Polsce?

W Polsce jest ostatnio głośno o tzw. killing teamach, które pomagają kobietom, a nawet młodym dziewczynom zabić nienarodzone dziecko, poprzez pigułki i skierowanie do odpowiedniego gabinetu ginekologicznego, który ma pomóc w zabójstwie.

Co ciekawe, jedna piąta wszystkich rozmówców to mężczyźni. Dzwonią, bo chcą wspierać swoje partnerki albo czują odpowiedzialność za organizację tabletek

– chwaliły się aborcjonistki z killing teamu.

Wiadomo już, że po upowszechnieniu aborcji pigułkowej w Wielkiej Brytanii podczas epidemii także dochodziło do zmuszania kobiet do aborcji przez rodzinę lub ojców dzieci.

Tacy ojcowie jak Mason Herring, mimo że stosują przemoc wobec kobiet (o dzieciach nie wspominając), nie są wrogami aborcyjnych feministek

– czytamy w artykule na portalu “stronazycia.pl”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

washingtonpost.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY