Niepokalanów: Małżeńska Krucjata Różańcowa

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Różaniec

Różaniec / Fot. Pixabay

W pierwszym miesiącu nowego roku Niepokalanów będzie miejscem modlitewnego (choć nie wyłącznie) wydarzenia o nazwie Ogólnopolska Małżeńska Krucjata Różańcowa.
  • Małżeńska Krucjata Różańcowa odbędzie się w dniach 7-8 stycznia 2023 roku.
  • Modlitewny szturm za rodziny (zwłaszcza małżonków) będzie miał miejsce, tak jak poprzednio, w Bazylice Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie.
  • W programie nocnego czuwania przewidziano konferencję, Apel Jasnogórski, adorację Najświętszego Sakramentu oraz świadectwa przybyłych małżeństw.
  • Zobacz też: Moskwa: Putin odsłonił pomnik Fidela Castro

W pierwszym miesiącu nowego roku Niepokalanów będzie miejscem modlitewnego (choć nie wyłącznie) wydarzenia o nazwie Ogólnopolska Małżeńska Krucjata Różańcowa.

Ogólnopolska Małżeńska Krucjata Różańcowa

Setki małżeństw dzwoniło z pytaniami o termin drugiej edycji tegoż wydarzenia. Małżeńska Krucjata Różańcowa odbędzie się w dniach 7-8 stycznia 2023 roku. Poprowadzą ją ks. Dominik Chmielewski SDB, s. Bartłomieja Sobczyk CSIC oraz zaproszone wspólnoty małżeńskie.

Modlitewny szturm za rodziny (zwłaszcza małżonków) będzie miał miejsce, tak jak poprzednio, w Bazylice Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie. O godzinie 19:00 w sobotę sprawowana będzie Msza święta. W programie nocnego czuwania przewidziano konferencję, Apel Jasnogórski, adorację Najświętszego Sakramentu oraz świadectwa przybyłych małżeństw.

Jak sama nazwa wydarzenia wskazuje, wznoszona będzie modlitwa różańcowa (nieustanna). Całość zakończy Msza święta o godzinie 6:00 następnego dnia.

Ogólnopolska Małżeńska Krucjata Różańcowa organizowana jest przez “Wojowników Maryi”, Wspólnotę Trudnych Małżeństw “Sychar” oraz społeczność skupioną wokół inicjatywy “Boski projekt”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Radio Maryja, Facebook

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY