Wybuchy w Jerozolimie. Są ranni

wideo
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wybuch w Jerozolimie

Wybuch w Jerozolimie / Fot. Twitter

Dwie eksplozje w Jerozolimie raniły co najmniej 19 osób.
  • Eksplozja w rejonie Kiryat Moshe w Jerozolimie spowodowała w środę obrażenia u co najmniej 12 osób, w tym co najmniej dwóch jest w stanie krytycznym.
  • Wybuch miał miejsce w pobliżu przystanku autobusowego przy wjeździe do Jerozolimy.
  • Kolejna eksplozja miała miejsce niedługo potem w pobliżu przystanku autobusowego w dzielnicy Ramot, raniąc co najmniej siedem osób.
  • Zobacz też: Wyniki poszukiwań na Cmentarzu Bródnowskim

Eksplozja w rejonie Kiryat Moshe w Jerozolimie spowodowała w środę obrażenia u co najmniej 12 osób, w tym co najmniej dwóch jest w stanie krytycznym – podały izraelskie służby ratownicze. Policja prowadzi śledztwo w sprawie podejrzenia ataku łączonego, podczas gdy służby ratownicze przetransportowały rannych do szpitali.

Wybuch miał miejsce w pobliżu przystanku autobusowego przy wjeździe do Jerozolimy. Przyczyna wybuchu nie była od razu znana.

Drugi wybuch

Kolejna eksplozja miała miejsce niedługo potem w pobliżu przystanku autobusowego w dzielnicy Ramot, raniąc co najmniej siedem osób. Trwa dochodzenie mające na celu ustalenie przyczyny wybuchów, jednak izraelska policja powiedziała, że podejrzewa, iż eksplozje były atakiem Palestyńczyków.

Izraelskie radio wojskowe podało, że wybuch został spowodowany przez ładunek wybuchowy podłożony na miejscu zdarzenia. Służby ratunkowe otoczyły kordonem miejsce wybuchu. Można je było zobaczyć na nagraniach telewizyjnych obok gruzów na miejscu zdarzenia.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

DW, Twitter, Interia

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY