Skandaliczne zachowanie ambasady USA przy Watykanie. Obchodzono Transgenderowy Dzień Pamięci

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Jan Bodakowski

Administracja Joe Bidena kontynuuje kontrowersyjny kurs dyplomatyczny w swojej placówce przy Stolicy Apostolskiej. Amerykańska ambasada zamierza uczcić Transgenderowy Dzień Pamięci.
  • 20 listopada społeczność LGBT obchodziła Transgenderowy Dzień Pamięci.
  • Bez oporów ten dzień uczciła ambasada Stanów Zjednoczonych przy Watykanie.
  • Jest to kolejny raz, gdy Waszyngton prowokacyjnie obchodzi kontrowersyjny dzień w watykańskiej placówce.
  • Zobacz także: Bąkiewicz: Nasze środowisko stara się budować własną narrację

Amerykańskie władze pod wodzą prezydenta Joe Bidena prowadzą masową promocję środowisk LGBT. Nie unikają oni jednak “świętowania” różnych dni dla homoseksualistów nawet w amerykańskiej ambasadzie przy Stolicy Apostolskiej. Ambasada ogłosiła, że zamierza oddać hołd zamordowanych z nienawiści członków społeczności transpłciowej.

W Transgenderowym Dniu Pamięci, ambasada USA w Stolicy Apostolskiej oddaje hołd tym członkom społeczności transpłciowej, którzy zostali zamordowani z nienawiści

– czytamy we wpisie amerykańskiej ambasady przy Stolicy Apostolskiej.

Jak podaje organizacja Sojusz Gejów i Lesbijek przeciwko Zniesławieniom, owo święto jest obchodzone co roku 20 listopada, a jego inicjatorką była aktywistka transpłciowa Gwendolyn Ann Smith, która chciała upamiętnić czarnoskórego mężczyznę, który podawał się za kobietę i używał pseudonimu Rita Hester. Został on zamordowany 1998 roku w stanie Massachusetts.

Poprzedni skandal, gdy wywieszono tęczową flagę na budynku ambasady USA przy Stolicy Apostolskiej, nie spotkał się z potępieniem ani żadną reakcją ze strony Franciszka. Co ciekawe, mimo licznych aktów poparcia dla postulatów lobby homoseksualno-genderowego urzędujący papież spotyka się z krytyką radykalnych środowisk LGBT.

Według niejakiej Marianne Duddy-Burke, dyrektorki samozwańczo tzw. katolickiej organizacji LGBT DignityUSA papież Franciszek wykazuje rzekomo niebezpieczną ignorancję w kwestii tożsamości płciowej.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

breitbart.com, pch24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY