Tompson: Marsz Niepodległości jest niewygodny dla mainstremu i środowisk lewicowych [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Stefan Tompson

Stefan Tompson / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Tegoroczny Marsz Niepodległości był wyjątkowo spokojny i bezpieczny, co niechętnie przyznają politycy i dziennikarze związani z opozycją. Jak wynika z danych przekazanych przez policję tegoroczna manifestacja patriotyczna liczyła 100 tys. osób.

Zobacz także: Atak na rosyjską ambasadę w Warszawie? Rosja wzywa do zbadania incydentu

Nie wszystkim Marsz Niepodległości przypadł jednak do gustu. Jak informuje „The Times Of Izrael” „
Polski Marsz Niepodległości z nazistowskim symbolem i wezwaniem do palenia Żydów”

Nie jest to jednak jedyny przypadek kłamliwego przekazu agencja prasowa Reuters informowała, że:

Skrajnie prawicowy marsz z okazji Dnia Niepodległości przyciąga w Polsce tysiące osób (…) Tysiące ludzi zebrało się w piątek w Warszawie na corocznym marszu organizowanym przez polską skrajną prawicę z okazji Dnia Niepodległości (…) białe supremacjonistyczne lub antygejowskie transparenty (…) przedstawiciele skrajnie prawicowych ugrupowań, wymachiwali biało-czerwonymi polskimi flagami i skandowali “Bóg, Honor, Ojczyzna”

Pikanterii dodaje fakt, że autorem tej informacji jest Marek Strzelecki oraz Agnieszka Pikulicka. Jak Walczyć o dobre imię Polski i Polaków w internecie oraz zagranicą? O wyjaśniania poprosiliśmy Stefana Tompsona.

Mamy to, co od lat obserwujemy. Mamy bardzo mocne Krytyki Marszu Niepodległości, który jest niewygodny z różnych przyczyn dla mainstremu i środowisk lewicowych. Jest to dowód na to, że ten polski odruch patriotyczny, przywiązanie do ojczyny i pewnych haseł, przywiązanie do tradycyjnych wartości nadal jest w narodzie silne. To jest pewna demonstracja siły. Nie ma co ukrywać, że Marsz Niepodległości i jego skala jest w pewnym sensie demonstracją i uosobieniem jakiejś siły – wyjaśnił Tompson.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY