Wybuchy na Lubelszczyźnie. Internet huczy od komentarzy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Przewodów

Przewodów / Fot. Twitter

Dzisiaj Wojsko Polskie powinno zadbać o bezpieczeństwo, a władze zrobić wszystko, żeby zapanować nad sytuacją i nie eskalować - podkreślił Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" w odniesieniu do informacji o wybuchach w Przewodowie na Lubelszczyźnie.

Jak już informowaliśmy, w Przewodowie na Lubelszczyźnie doszło do eksplozji. Oficjalnie służby nie przekazują okoliczności wybuchów. Nieoficjalnie podaje się, że doszło do nich w wyniku trafienia rakiet w gospodarstwo rolne.

Nadal nie ma oficjalnych informacji w tej sprawie, co nie hamuje kolejnych komentarzy polityków, publicystów i dziennikarzy.

Nadal czekamy na oficjalne stanowisko polskich władz dot. tego, co faktycznie się wydarzyło w Przewodowie – podkreślił Robert Bąkiewicz.

Wszystko wskazuje na to, że na terytorium Polski, w woj. lubelskim, przy granicy z Ukrainą spadły rosyjskie rakiety. Są informacje o dwóch zabitych. Przed Polską dwa pilne zadania; armia musi zapewnić bezpieczeństwo obywatelom a rząd nie może dać się wciągnąć do tej wojny – stwierdził prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki.

Zostaliśmy zaatakowani. Zginęli polscy obywatele. Zwołanie posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ to w tej chwili minimum odpowiedzi dyplomatycznej na atak na terytorium Polski ze strony Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej. Nieważne, czy był to atak celowy, czy przypadkowy – napisał Jan Pawlicki z telewizji News 24.

Wiadomo, że brak reakcji rozzuchwala Putina. Jaka powinna być odpowiedź Polski i NATO? – zastanawia się Klaudiusz Slezak z Radia Nowy Świat.

Jako człowiek ze wschodniej Polski chciałbym zaapelować o spokój, poczekajmy na oficjalne komunikaty. Na pewno jest to stresujące, ale wiemy jak u nas łatwo o panikę na podstawie wpisów internetowych ekspertów – zaapelował prezes Młodzieży Wszechpolskiej Marcin Kowalski.

Zwołałem pilny sztab kryzysowy w związku z pojawiającymi się doniesieniami o wydarzeniach nieopodal wschodniej granicy Polski – poinformował prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Oby w równie dojrzały sposób, jak liderzy opozycji, zachowywali się w nadchodzących tygodniach przeciwnicy polityczni premiera z obozu władzy – zaapelował z kolei Marcin Dobski z Salonu24.

Zachowajmy spokój. Naprawdę, nie ma potrzeby oblegać stacji benzynowych, ani kupować euro, czy dolarów. Kreml się cieszy z każdego objawu paniki w naszym kraju – napisał Jan Strzeżek z Porozumienia.

Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin łączy się w bólu z Rodzinami Ofiar dzisiejszego wydarzenia w #Przewodów w powiecie hrubieszowskim – poinformował rzecznik partii Paweł Czyż.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY