Czy wzywanie do mordowania ludzi to dla Grzegorza Brauna realizacja “wolności słowa”?

wideo
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Grzegorz Braun

Grzegorz Braun / Fot. PAP/Radek Pietruszka. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Ogranicza się wolność słowa, wolność zgromadzeń, wystąpień publicznych - mówił Grzegorz Braun w kontekście aresztowania przestępcy Wojciecha Olszańskiego.
  • Grzegorz Braun, w przeszłości kojarzony z tradycjonalizmem, monarchizmem i przywiązaniem do cywilizacji łacińskiej, po raz kolejny się skompromitował.
  • Znów wystąpił w obronie kryminalnej działalności Wojciecha Olszańskiego.
  • Tym razem, używając liberalnej, antykatolickiej retoryki, wspomniał aresztowanie ww. przestępcy z mównicy sejmowej.
  • Zobacz też: Zełenski nie chce negocjacji pokojowych. “Nie namawiajcie mnie do tego”

Pod koniec września tego roku za odebraniem immunitetu Grzegorzowi Braunowi głosowała między innymi Joanna Scheuring-Wielgus. Niedawno z kolei odbyło się głosowanie w sprawie odebrania immunitetu właśnie Joanny Scheuring-Wielgus. Grzegorz Braun głosował przeciwko, tak samo posłowie Korwin-Mikke czy Dziambor.

To pokazuje, że wirus liberalizmu mocno opanował Konfederację. Sprawa Scheuring-Wielgus dotyczy bowiem zgorszenia w Kościele podczas Mszy świętej. Posłanka promowała mordowanie dzieci nienarodzonych. Po głosowaniu w sprawie jej immunitetu, powtórzyła swój haniebny czyn, acz poza Kościołem.

Grzegorz Braun, który określił innego przestępcę, wulgarnego aktywistę Wojciecha Olszańskiego, “mistrzem mowy polskiej”, wygłosił z sejmowej mównicy:

Przy tej okazji zwracam uwagę na to, że i tu w Sejmie, jak i poza Sejmem, ogranicza się nie tylko możliwość wykonywania mandatu poselskiego, ale także wolność słowa, wolność zgromadzeń, wystąpień publicznych. Aresztowany i – wszystko na to wskazuje – zamknięty do więzienia został na kolejne miesiące pan Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski.

Wzywanie do mordowania ludzi to dla Brauna realizacja “wolności słowa”?

Radosław Patlewicz napisał na Twitterze w reakcji na słowa polityka:

SKANDAL! Grzegorz Braun po raz kolejny broni wulgarnego, antypolskiego przebierańca i prowokatora Wojciecha Olszańskiego, który odbywa w zakładzie karnym PRAWOMOCNY wyrok za wzywanie do mordowania ludzi.

Na koniec warto przypomnieć, iż liberalna “wolność słowa” jest sprzeczna ze Świętą Wiarą Katolicką. Brak cenzury ze strony państwa, ergo przyzwolenie na bluźnierstwa, groźby, zgorszenie publiczne, jest bowiem grzechem cudzym. Państwo jest od tego, by karać przestępców, i zapewniać ludziom bezpieczeństwo.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter, Tvn24

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY