Zobacz jak zostać wolontariuszem podczas Marszu Niepodległości

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Uczestnicy Marszu Niepodległości na Rondzie Dmowskiego.

Uczestnicy Marszu Niepodległości na Rondzie Dmowskiego. / Fot. PAP/Leszek Szymański. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Zobacz także: Rosja próbuje otworzyć nowe szlaki migracyjne do krajów UE

Dołącz do wolontariuszy Marszu Niepodległości!

Jedną z formacji, jakie można wesprzeć w ramach wolontariatu, jest Straż Marszu Niepodległości. Powołanie formacji było odpowiedzią organizatorów na nieudolne i nieodpowiedzialne działania służb mundurowych w trakcie imprez w latach 2010-2012. W ocenie organizatorów podjęte przez funkcjonariuszy czynności mogły sprowadzić na uczestników legalnego zgromadzenia bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia. Działalność Straży sprawdziła się i obecnie ochrania także inne wydarzenia.

Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” prosi o zgłaszanie się także wykwalifikowanych medyków, jako wsparcie zabezpieczenia medycznego marszu. Wszystkie osoby, które mogłyby wziąć udział w charakterze ratownika proszone są o wypełnienie formularza dla wolontariuszy, do którego odnośnik znajduje się na stronie Marszu Niepodległości.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY