Polska: Zmienia się sposób pracy. Na popularności zyskuje praca zdalna

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Praca zdalna to coś, na co przeszło wielu pracowników. Różne możliwe zagrożenia z nią związane nie wystąpiły.

Wiele rzeczy dotyczących naszego życia zawodowego jest statycznych od wielu lat. Wraz z rozwojem rozwiązań technologicznych zmienił się sposób, w jaki pracujemy. Do niedawna praca zdalna nie była jeszcze zbyt powszechna.

W Polsce, podobnie jak w wielu innych krajach, rynek i sposób pracy przeszły wiele zmian w ciągu ostatnich kilku lat. Praca zdalna to coś, na co przeszło wielu pracowników. Różne możliwe zagrożenia z nią związane nie wystąpiły. Pracownicy nie stali się mniej wydajni – dla wielu było wręcz przeciwnie. Efektem tego jest niedawna zmiana w Kodeksie pracy.

Praca zdalna w Polsce. eCommerce

Wiele obszarów biznesowych przeniosło się całkowicie do sieci, otwierając drzwi dla nowych możliwości. Im szerzej występująca praca zdalna, tym prawdopodobnie więcej internetowych usług. Na przykład, ponieważ ludzie coraz częściej używają internetu do kupowania produktów, stosunkowo łatwo jest rozpocząć działalność w sieci. eCommerce to jedna z najszybciej rozwijających się branż – zarówno w skali globalnej, jak i w Polsce.

Webretailer pisze:

eCommerce to pod wieloma względami biznes przyszłości – jeśli nie w całości, to częściowo. Wzrost eCommerce związany jest z rosnącym zapotrzebowaniem konsumentów na wygodę. Kiedy firmy przenoszą się do internetu, zmienia to sposób, w jaki możemy prowadzić te biznesy – i otwiera wiele możliwości m.in. dla pracy zdalnej. Ze śledzenia nowości w eCommerce można się wiele dowiedzieć o kierunku rozwoju nowoczesnych prac.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

The first news

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY