Czas powstrzymać morderców w białych rękawiczkach. Zbiórka podpisów pod projektem ustawy “Aborcja to zabójstwo”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kobiety w stanie błogosławionym

Kobiety w stanie błogosławionym / Fot. PAP/Aleksander Koźmiński. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Trwa zbiórka podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą „Aborcja to zabójstwo”. Celem projektu, którego inicjatorem jest Fundacja Życie i Rodzina, jest likwidacja systemowego pomocnictwa w zabijaniu dzieci poczętych.
  • W ostatnim czasie kilka organizacji pochwaliło się danymi na temat pomagania kobietom w zabijaniu dzieci nienarodzonych.
  • Organizacje te chwaliły się, że tysiące kobiet abortowało dzieci poza granicami kraju.
  • Fundacja Życie i Rodzina zamierza przerwać ten makabryczny proceder.
  • W tym celu trwa zbiórka podpisów pod inicjatywą ustawodawczą “Aborcja to zabójstwo”.
  • Ustawa zmieni kodeks karny w ten sposób, że pomocnictwo w zabijaniu nienarodzonego dziecka będzie karalne.
  • Zobacz także: Kentucky. Biskupi przyłączają się do promocji ochrony życia nienarodzonego

Chodzi o działalność organizacji wspierających takie akcje, jak “Aborcja bez granic”, które pomagają kobietom przeprowadzić tzw. aborcję za granicą lub instruują je, jak zabić poczęte dziecko w domu za pomocą tabletek poronnych.

W myśl obywatelskiego projektu namawianie do zabijania dziecka nienarodzonego, pomocnictwo i promocja tego procederu byłyby karalne.

Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina podkreśla, że obecnie w Polsce mamy do czynienia z systemowym obchodzeniem prawa ws. tzw. aborcji.

Na masową skalę środowiska feministyczno-lewicowe informują o pomocnictwie w aborcji. Obecne przepisy są nieskuteczne. Stąd projekt ustawy, uszczelniającej przepisy i pozwalającej walczyć z nielegalną aborcją, która jest w Polsce praktykowana. Informacje z ostatnich dni są takie, że środowiska feministyczno-lewicowe pomagają w aborcji nawet dzieci w 37. tygodniu życia płodowego. Są to dzieci, które bez problemu mogłyby przeżyć bez inkubatora. To pokazuje, jak bardzo odczłowieczone jest to środowisko 

– przekazał Krzysztof Kasprzak.

Czytaj więcej: Abp Chaput krytykuje Bidena. “Biden nie jest w komunii z wiarą katolicką”

Co zawiera projekt ustawy

Proponowane przepisy sprawią, że organizacje, które omijając prawo i wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie tzw. aborcji eugenicznej, zajmowały się promowaniem i pomocnictwem w zabijaniu dzieci – nie będą mogły tego bezkarnie robić.

Zbiórka podpisów pod projektem ruszyła pod koniec września i potrwa do początku grudnia. Inicjatywa ma trafić do Sejmu przed Bożym Narodzeniem.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

radiomaryja.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY