Władcy świata – Bill Gates. Jak uzyskać przedpremierowy dostęp?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Bill Gates

Bill Gates / fot. PAP/EPA/RONALD WITTEK Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Już 24 października ukaże się serial produkcji PCh24TV pt. Władcy świata - Bill Gates. Tego dnia przedpremierowy dostęp zostanie wysłany do wszystkich darczyńców wspomagający jego produkcję, członków Klubu Przyjaciół PCh24.pl oraz Patronów z Patronite’a.

Portal “pch24.pl” od pewnego czasu pracuje nad autorskim projektem. Serial Władcy świata – Bill Gates ma zdaniem autorów obnażyć prawdę o jednym z najbogatszych ludzi na świecie, a także osobie wpływającej na losy wielu miliardów ludzi. Reżyser produkcji Piotr Relich ma za zadanie zdemaskować prawdziwe intencje twórcy Microsoftu i jego charytatywne na pierwszy rzut oka działalności.

Autorzy produkcji podkreślają, że doświadczyli oni wielu szykan i cenzury ze strony Youtube, który zablokował dostęp do materiału, który był we wczesnej fazie produkcji.

Doświadczyliśmy tego już w trakcie tworzenia serialu, gdy globalny serwis filmowy YouTube zablokował będący wówczas w fazie projektu wersję roboczą odcinku

– czytamy.

Czytaj więcej: NSA potwierdza: Fundacja Batorego musi ujawnić szczegóły przyznawania „funduszy norweskich”

Władcy świata – kto przewodzi globalistom?

Pierwszy odcinek serialu przedstawi historię amerykańskiego miliardera, od skromnych początków w raczkującym Microsofcie, po osiągnięcie pozycji najbogatszego człowieka świata. Autorzy produkcji przedstawią drogę Gatesa na szczyty światowej finansjery, której towarzyszyły nie tylko ciężka praca i oddanie, ale i praktyki z pogranicza prawa.

Dzisiaj Amerykanin znany jest jednak przede wszystkim z zaangażowania w filantropię. W serialu zostanie skonfrontowany publiczny wizerunek rzekomego dobroczyńcy ludzkości z jego mniej popularną, hołdującą antychrześcijańskim ideom odsłoną. Bill Gates twierdzi, że jego wysiłkom przyświeca idea budowy bardziej równego, sprawiedliwego i zdrowszego świata. Jednak z pozoru piękne hasła nie kryją w sobie niebezpieczeństwa utopii, która wprowadzona w życie okazuje się koszmarem.

Transformacja energetyczna, globalna odpowiedź na epidemię, zdrowie publiczne, rewolucja rolnicza czy edycja kodu genetycznego to zagadnienia spędzające sen z powiek popularnego technokraty, który dzięki zgromadzonym zasobom nie tylko aktywnie inwestuje w rewolucyjne rozwiązania, ale forsuje swoje pomysły na najwyższych, międzynarodowych szczeblach administracyjnych. Ten serial ujawni powiązania naukowców, lekarzy i światowych przywódców z projektami zrodzonymi w umyśle i sfinansowanymi ze środków jednego z najbogatszych ludzi świata.

Kto jako pierwszy obejrzy nowy serial?

Jako pierwsi przedpremierowym dostępem do pierwszego odcinka będą mogli się cieszyć darczyńcy, członkowie Klubu Przyjaciół PCh24.pl oraz Patroni z Patronite’a. 

Aby skutecznie walczyć w obronie tradycyjnych wartości trzeba poznać prawdziwe oblicze globalistów i twórców nowego porządku światowego. Na tej ostatniej prostej wciąż można dołączyć do grona ofiarodawców i realnie przyczynić się do walki z globalizmem.

Prawda nie zostanie zagłuszona. Pomimo zaciekłych ataków ze strony globalnych gigantów zostanie ujawniona! Jesteśmy przekonani, że z Państwa wsparciem powstanie kolejnych odcinków “Władców świata” będzie możliwe, a maski globalistów zostaną zrzucone! 

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

pch24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY