Szeroka kadra reprezentacji Polski. To z nich Michniewicz wybierze zawodników na mundial

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz / Fot. PAP/Leszek Szymański. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Szeroka kadra reprezentacji Polski na mundial w Katarze będzie składa się z aż 47 nazwisk. Przed wami lista piłkarzy, na których postawił Czesław Michniewicz.

Mistrzostwa świata w Katarze zbliżają się wielkimi krokami. Walka o piłkarski czempionat rozpocznie się już 20 listopada.

Czesław Michniewicz przedstawił szeroką kadrę reprezentacji Polski na mundial. W gronie szczęśliwców znalazło się aż 47 zawodników. Ta lista będzie musiała zostać znacznie skrócona o 21 zawodników, którzy pożegnają się z marzeniami o wyjeździe do Kataru.

Czytaj więcej: Stopa inflacji w krajach UE wzrasta do poziomu 10,9%

Szeroka kadra Michniewicza przed Mundialem

Trener Czesław Michniewicz podał nazwiska powołanych przez siebie zawodników. Z polskiej ekstraklasy znalazło się zaledwie siedmiu zawodników: Jędrzejczyk, Nawrocki, Kun, Dziczek, Łęgowski, Grosicki, Skóraś.

Bramkarze: Szczęsny, Drągowski, Skorupski, Grabara, Majecki.

Obrońcy: Cash, Gumny, Bereszyński, Kędziora. Glik, Bednarek, Kiwior, Wieteska, Dawidowicz, Jędrzejczyk, Bochniewicz, Nawrocki, Helik. Zalewski, Reca, Puchacz, Kun, Karbownik.

Pomocnicy: Krychowiak, Bielik, Góralski, D. Szymański, Piotrowski, Dziczek. Zieliński, S. Szymański, Żurkowski, Klich, Linetty, Łęgowski, Kozłowski.

Skrzydłowi: Kamiński, Frankowski, Grosicki, Skóraś, Jóźwiak.

Napastnicy: Lewandowski, Świderski, Milik, Piątek, Buksa, Kownacki.

Początkowo piłkarzy miało być mniej, ale uznaliśmy, że bezpieczniej dla nas będzie, jeśli kadra będzie liczniejsza. Dylematów nie było

– powiedział Czesław Michniewicz podczas konferencji prasowej.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

meczyki.pl, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY