Polski Holding Spożywczy otworzy własne sklepy?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Telus

Robert Telus / Fot. PAP/Radek Pietruszka. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Dobrze byłoby, gdyby holding nie kończył się na przetwórstwie, tylko był tak szeroki, aby miał swoją sieć - rzekł Robert Telus.
  • Poseł partii rządzącej, Robert Telus, oświadczył, że projekt Polskiego Holdingu Spożywczego przewiduje także sieć sklepów.
  • Polityk PiS-u był pytany przez dziennikarzy o wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego dotyczącą kupienia sieci sklepów “Żabka”.
  • “Dobrze byłoby, gdyby holding nie kończył się na przetwórstwie” – powiedział.
  • Zobacz też: Izrael planuje otworzyć obozy przejściowe dla żydowskich Rosjan w Azerbejdżanie

Prezes sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Robert Telus, orzekł, iż projekt Polskiego Holdingu Spożywczego przewiduje także sieć sklepów. Polityk PiS-u był pytany przez dziennikarzy o wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego dotyczącą kupienia sieci sklepów “Żabka”.

Dobrze byłoby, gdyby holding nie kończył się na przetwórstwie, tylko był tak szeroki, aby miał swoją sieć. Nie wiem, jak zostanie to rozwiązane. Dobrym wyjściem byłoby, gdyby polski konsument mógłby kupić krajowe produkty z naszej sieci.

W 2022 roku utworzony został Polski Holding Spożywczy – Krajowa Grupa Spożywcza. Jej działania dotyczą przede wszystkim produkcji i sprzedaży cukru, handlu wyrobami powstałymi w wyniku jego wytwarzania, a także owocowo-warzywne przetwórstwo.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Radio Maryja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY