Konfederacja: Od dawna apelowaliśmy do rządu w sprawie Nuclear Sharing

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak / Fot. PAP/Paweł Supernak. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Konfederacja oświadczyła, że partia od dawna wzywała rząd, by zabiegał o włączenie Polski do programu Nuclear Sharing, lecz zostało to zlekceważone.
  • Krzysztof Bosak napisał na Twitterze, że na konsultacjach związanych ze szczytem NATO w Madrycie był jedynym, który zapytał o program Nuclear Sharing.
  • “I wówczas osoby, które dziś przekonują, że o to walczą, były zaskoczone pytaniem” – dodał.
  • Profil Konfederacji napisał, iż apele partii w tej sprawie zostały zlekceważone.
  • Zobacz też: Brytyjski koroner wymienił algorytm Instagrama jako przyczynę śmierci 14-latki

Krzysztof Bosak napisał na Twitterze, że na konsultacjach związanych ze szczytem NATO w Madrycie był jedynym, który zapytał o program Nuclear Sharing.

Teraz wszyscy będą przekonywać, że walczą o NATO Nuclear Sharing. Tymczasem na konsultacjach związanych ze szczytem NATO w Madrycie byłem jedynym, który o to zapytał. I wówczas osoby, które dziś przekonują, że o to walczą, były zaskoczone pytaniem. Nie ufajcie komentarzom z mediów.

Konfederacja

Konfederacja oświadczyła, że partia od dawna wzywała rząd, by zabiegał o włączenie Polski do programu Nuclear Sharing, lecz zostało to zlekceważone.

Konfederacja od dawna wzywała rząd, by zabiegał o włączenie Polski do programu Nuclear Sharing i nasze apele były lekceważone. Teraz rządzący zmienili zdanie i przyznają nam rację, chcąc dołączyć do tego programu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY