DeSantis ogłasza propozycję ulgi podatkowej na Florydzie. Rodziny otrzymają nawet do 1,1 mld dolarów

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Republikanie przed ogromnym dylematem

Gubernator Florydy Ron DeSantis / Fot. Twitter

Gubernator Florydy Ron DeSantis ogłosił część swojej propozycji ulgi podatkowej na nadchodzącą sesję legislacyjną, która zapewniłaby 1,1 miliarda dolarów ulgi podatkowej dla rodzin na Florydzie w ramach wielu wakacji podatkowych, jeśli zostanie uchwalona przez ustawodawcę.
  • Gubernator Florydy Ron DeSantis jest gorącym przeciwnikiem polityki ekonomicznej prezydenta Joe Bidena.
  • Polityk partii Republikańskiej nie ufa zapewnieniom amerykańskiego przywódcy, ostrzegając przed kolejnym skokiem inflacji.
  • W tym celu przygotował 1,1 mld dolarów w ramach ulgi podatkowej dla rodzin z jego stanu.
  • Ulga obejmuje m.in. wakacje podatkowe, tygodniowy urlop w czasie Tygodnia Wolności, czy też roczna ulga podatkowa dla urządzeń Energy Star.
  • Zobacz także: Kinsey – prekursor rewolucji seksualnej, który zlecał pedofilom gwałcenie niemowląt. Co o nim wiemy?

Propozycja gubernatora Florydy Rona DeSantisa obejmuje kontynuację wakacji podatkowych na rok podatkowy 2023-2024: 2-tygodniowe wakacje podatkowe na wypadek katastrofy, tygodniowe wakacje podatkowe na narzędzia i majsterkowanie, tygodniowy urlop podatkowy w ramach Tygodnia Wolności, Roczne wakacje podatkowe dotyczące urządzeń Energy Star.

To jest 1,1 miliarda dolarów – dokładnie to, co tu ogłosiłem – a potem patrzycie na ulgę w opłatach drogowych, która wynosi od 400 do 500 milionów dolarów – a jeszcze nie skończyliśmy – faktycznie zamierzamy złożyć więcej propozycji – więc pozostańcie cierpliwi do tego czasu

– zapowiedział gubernator Florydy.

Szanujemy was jako podatników i będziemy pracować nad zmniejszeniem obciążenia na was

– dodał Ron DeSantis.

Jeden z czołowych polityków Partii Republikańskiej oraz mocny kandydat do udziału w wewnętrznych wyborach na kandydata prezydenta Stanów Zjednoczonych, podkreślił, że wszelkie zwyżki, będą gromadzone na poczet ewentualnych strat finansowych po polityce ekonomicznej administracji Joe Bidena.

Będziemy mieć miliardy miliardów dolarów, które możemy odłożyć na zapas, jeśli będziemy mieć zamieszanie gospodarcze z powodu polityki Bidena

– stwierdził jeden z głównych nieoficjalnych kandydatów na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Czujemy, że jesteśmy naprawdę dobrze przygotowani, więc możemy zrobić tę ulgę podatkową – naprawdę bez wysiłku w tym momencie – więc zamierzamy to zrobić i zamierzamy dostarczyć ludziom tego stanu więcej niż kiedykolwiek wcześniej

– zaznaczył.

Zauważył, że choć ostatnie dane pokazują nieznaczne spadki inflacji, to dodruk pieniądza oraz specjalna ustawa, ostatecznie wpłynie na kolejny wzrost.

Kiedy wejdziesz i wydrukujesz biliony dolarów… Oczywiście dostaniesz inflację! […] Jaka jest ich reakcja i co próbują zrobić, by zacytuje „zmniejszyć inflację?”. Wydają ustawę, którą nazywają Ustawą o redukcji inflacji, która zwiększy inflację

– podkreślił DeSantis.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

flvoicenews.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY