Uniwersytet Indiany wzniósł pomnik ku czci… Alfreda Kinseya. Naprawdę

skandal
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Rzeźba

Rzeźba / Fot. YouTube

Jak zdeprawowana musi być uczelnia wyższa, która postawiła pomnik ku czci "eksperta" od spraw gwałcenia dzieci?
  • Amerykański uniwersytet w Bloomington stanie Indiana postawił pomnik ku czci Alfreda Kinseya.
  • Prowadzone przez niego brutalne eksperymenty na dzieciach przebijają chyba w swej niegodziwości te popełnione w niemieckim obozie koncentracyjnym przez Józefa Mengele.
  • Człowiek, którego Indiana University uhonorował brązową statuą, dokonał gwałtu na 2035 niemowlętach i dzieciach.
  • Zobacz też: Institute for the Study of War: Rosjanie prowadzą bezsensowne ofensywy

Amerykański uniwersytet w Bloomington stanie Indiana stwierdził, że dobrym pomysłem byłoby postawienie pomnika przedstawiającego człowieka, który dawał instrukcje zwyrodnialcom, jak mają gwałcić dzieci i badać ich reakcje w czasie, używając do tego stopera.

Eksperymenty

Jak przyznaje New York Times, istnieje odrażający zapis szczegółowych raportów na temat eksperymentów Kinseya na dzieciach tak młodych jak niemowlęta. Relacje ofiar i świadków przytoczone są m.in. w filmie „Syndrom Kinseya”.

Człowiek, którego Indiana University uhonorował brązową statuą, dokonał gwałtu na 2035 niemowlętach i dzieciach. W “przełomowej książce” Kinseya, “Sexual Behavior in the Human Male”, tabela 34 ujawnia dane. Są tam podane między innymi wiek dziecka i czas trwania “eksperymentu”.

Dziennikarz Jonathon van Maren doniósł 8 lat temu, że Kinsey “nagrywał dzieci krzyczące i miotające się z bólu, mdlejące i wpadające w konwulsje w wyniku (…) znęcania się nad nimi”.

Dla porównania – pomniki przedstawiające Krzysztofa Kolumba, odkrywcy, były atakowane. Tymczasem postawiono pomnik przedstawiający kogoś, kogo czyny przebijają chyba w swej niegodziwości te popełnione w niemieckim obozie koncentracyjnym przez Józefa Mengele. Dodajmy jeszcze: kogoś, kogo prezes „Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego” uważa za autorytet.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

NotTheBee, Strona życia

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY