Kaleta: Janusz Kowalski jest bardzo ekspresyjnym politykiem

wideo
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Janusz Kowalski

Janusz Kowalski / Fot. PAP/Zbigniew Meissner Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Janusz Kowalski konsekwentnie mówił o pewnych zagrożeniach związanych z polityką energetyczną Unii Europejskiej - rzekł Kaleta.
  • Sebastian Kaleta w programie Roberta Mazurka w RMF FM mówił o swoim partyjnym koledze, Januszu Kowalskim.
  • Nazwał go “kontrowersyjnym” politykiem.
  • Powiedział, że został zdymisjonowany za “przestrzeganie przed skutkami pewnych decyzji”.
  • Zobacz też: Japonia na drodze do społeczeństwa bezgotówkowego

Wiceszef Ministerstwa Sprawiedliwości Sebastian Kaleta gościł w programie Roberta Mazurka w RMF FM. Poseł Solidarnej Polski mówił o swoim partyjnym koledze, Januszu Kowalskim, w kontekście nominacji na wiceministra rolnictwa.

Janusz Kowalski jest bardzo ekspresyjnym politykiem. Niekoniecznie jest bardzo lubiany, bo jest kontrowersyjny i zwolennicy opozycji raczej nie pałają do niego sympatią, jest bardzo charakterystyczny.

“Kowalski nie kpił z premiera”

Kaleta powiedział także podczas Porannej rozmowy:

Janusz Kowalski nie kpił z premiera. Janusz Kowalski konsekwentnie mówił o pewnych zagrożeniach związanych z polityką energetyczną Unii Europejskiej. Mówił o zagrożeniu dla polskiej energetyki. Uważam, że Janusz Kowalski nie trollował premiera Morawieckiego. Przestrzegał przed skutkami pewnych decyzji i za to został zdymisjonowany.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

RMF24

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY