Biden mianował satanistę na zastępcę koordynatora ds. “małpiej ospy”

foto
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Joe Biden

Joe Biden / Fot. PAP/EPA/STEVE POPE. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Pentagramy, zdjęcia czegoś, co wygląda na okultystyczne rytuały, płonące krzyże - z tym wszystkim powiązany jest mianowany przez Bidena zastępca koordynatora.
  • Prezydent USA Józef Biden powołał zespół, który ma zajmować się “małpią ospą”.
  • Choć wiąże się ją głównie z rozwiązłością i homoseksualizmem, Biden mianował na członka zespołu homoseksualistę.
  • Demetre Daskalakis to również satanista.
  • Zobacz też: Białorusko-rosyjskie manewry wojskowe przy granicy z Polską

Prezydent USA Józef Biden powołał zespół, który ma zajmować się “małpią ospą”. Jak pisaliśmy już, uważa się, że jest to choroba dotykająca głównie osób rozwiązłych. NBC News podał:

Do tej pory ponad 99 procent przypadków małpiej ospy w Wielkiej Brytanii dotyczy mężczyzn, a większość z nich dotyczy mężczyzn, którzy są gejami, biseksualistami lub uprawiają seks z mężczyznami.

Tymczasem Biden na zastępcę koordynatora w owym zespole mianował homoseksualistę i satanistę Demetre Daskalakisa. Na oficjalnej stronie rządowej przeczytać można:

Demetre Daskalakis, wiodący ekspert ds. zdrowia publicznego, jest obecnie dyrektorem Działu Zapobiegania HIV w CDC. Powszechnie znany jako krajowy ekspert w kwestiach zdrowotnych mających wpływ na społeczności LGBGQIA+, jego praktyka kliniczna koncentruje się na zapewnieniu opieki dla zaniedbanych społeczności LGBTQIA+. Wcześniej nadzorował zarządzanie chorobami zakaźnymi dla Departamentu Zdrowia i Higieny Psychicznej Miasta Nowy Jork, jednego z największych departamentów w kraju – w tym pełnienia funkcji dowódcy incydentów w odpowiedzi na COVID-19 w mieście.

Szaleństwo

“Higiena psychiczna” – to brzmi szczególnie intrygująco, zwłaszcza gdy sprawdzi się zdjęcia z opisywaną osobą.

Mężczyzna często nosi na sobie pentagram.

Jest tego znacznie więcej – w tym zdjęcia z czegoś, co wygląda na okultystyczne rytuały. Daskalakis założył również siłownię. Jeden z jej wpisów głosi:

Ukradniemy twoją duszę.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Vigilant Links

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY