Nauczycielka z Trinity School przyznaje się do przemycania liberalnej agendy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Liberalna propaganda w amerykańskiej szkole

Jennifer "Ginn" Norris / Fot. Youtube

Administratorka prywatnej szkoły Jennifer Norris w Nowym Jorku została potajemnie nagrana, kiedy wyznała, że ​​przemyca swoją liberalną agendę polityczną do klasy i narzeka na tzw. okropnych białych republikanów.
  • Jedna z nauczycielek z Trinity School na Upper East Side Jennifer Norris przyznała się do przemycania liberalno-lewicowej agendy politycznej.
  • Choć przedstawia się jako osoba demokratyczna, to nie pozwoli ona na debatę republikanów organizowaną na kampusie.
  • Ponadto nie ukrywa, że obrzydza ją widok białych i konserwatywnych studentów.
  • Stwierdziła, że powinni oni odejść z jej szkoły.
  • Zobacz także: Policyjni związkowcy grożą wielkim protestem

Jennifer “Ginn” Norris, która pracuje w Trinity School na Upper East Side, została sfilmowana przez konserwatywny outlet Project Veritas, mówiąc, że stara się przemycić liberalną agendę, gdzie tylko to możliwe. W podobny sposób działają jej koledzy po fachu.

Zawsze są grupy nauczycieli, którzy chcą robić te rzeczy, ale administracja po prostu nam na to nie pozwoliła. Więc po prostu przemycaliśmy te rzeczy

– przyznała Jennifer Norris.

Norris, która jest wymieniana jako dyrektor zajęć studenckich w szkole wartej 60 000 dolarów rocznie, powiedziała, że ​​ma możliwość przyprowadzania gości dwa razy w tygodniu i że powiedziała swojemu szefowi, że będzie pełni demokratyczna.

Została również zapytana przez Project Veritas, czy kiedykolwiek pozwoliłaby republikańskiemu politykowi/działaczowi zabrać głos na kampusie.

Nie zrobię tego. Jestem odpowiedzialna za administrację. Więc jeśli chcą to zrobić, to musi to zrobić ktoś inny. Ponieważ… nie na mojej warcie, jak sądzę

– zaznaczyła.

Czytaj więcej: Polska chce od Czechów zwrotu ziem. Krajewski: “Sprawa nie jest kwestionowana przez Pragę”

Nauczycielka brzydzi się białymi i konserwatywnymi studentami

W innym miejscu w tajnym nagraniu Norris zasugerowała, że ma problemy z niektórymi białymi studentami płci męskiej w kampusie.

Niestety to biali chłopcy czują się bardzo upoważnieni do wyrażania swoich przeciwnych opinii i po prostu odpychania. Jest ich ogromna grupa, która jest po prostu okropna. A ty myślisz: Zawsze będziesz okropny, czy po prostu teraz będziesz okropny?

– żaliła się nauczycielka.

Nie wiem. Myślę, że muszą odejść. Myślę, że to naprawdę okropni ludzie. Tego właśnie się boję w przypadku moich białych studentów, którzy są bogaci. Jestem jak – czy kiedykolwiek sobie z tym poradzę? Są tak chronieni przez kapitalizm. To sprawia, że ​​jestem smutna

– dodała Norris.

Próby dotarcia przez The Post do Norrisa i szefa Trinity School w sprawie wideo zakończyły się niepowodzeniem. Nie jest jasne, gdzie nakręcono wideo, ale data na klipie wskazuje, że zostało nakręcone 12 czerwca.

Okoliczności związane z tajnym nagraniem również nie są jasne, ale w przeszłości Project Veritas filmował nieświadome osoby pod pretekstem bycia na randce.

Veritas, kierowany przez Jamesa O’Keefe, to kontrowersyjny serwis informacyjny znany z tajnych ataków na szereg liberalnych osób, w tym polityków, grupy poparcia, a teraz nauczycieli.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

nypost.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY