Mały demon – diaboliczna kreskówka od Disneya dla dzieci

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Disney wydaje diaboliczną kreskówkę

Zapowiedź serialu animowanego "Mały demon" / Fot. Twitter

W zeszłym tygodniu Disney wypuścił nową kreskówkę zatytułowaną Mały demon. Jak się można domyślać, treść tego serialu jest okraszony demonicznym klimatem.
  • Grupa Disney po raz kolejny nie zawodzi swojej liberalno-lewicowej publiczności wypuszczając w obieg diaboliczny serial anonimowany.
  • Mały demon – tak brzmi nazwa kreskówki, choć jest przeznaczona dla dorosłych to zdecydowanie oglądać ją będą dzieci.
  • Fabuła rozgrywa się 13 lat po zapłodnieniu pogańskiej kobiety przez Szatana.
  • Wraz z nastoletnią córką-antychrystem uciekają później przed demonami i “ojcem” dziecka, który za nią zatęsknił.
  • Zobacz także: 8 września – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Fabuła kreskówki “Mały demon” rozgrywa się 13 lat po zapłodnieniu przez Szatana niezamężnej pogańskiej kobiety (głos grany przez Danny’ego Devito) i podąża za nią i jej córką (dosłownie pomiotem Szatana i określanym jako Antychryst) przez codzienne życie.

13 lat po zapłodnieniu przez szatana niechętna matka Laura i jej córka Antychryst, Chrissy, próbują żyć zwyczajnym życiem w Delaware, ale są atakowane przez złe siły, w tym szatana, który tęskni za duszą swojej córki”. Wiecie co to jest? Nowy serial… Disneya – Mały demon

– poinformował Sebastian Czapliński.

Disney ogłosił, że nowy animowany serial komediowy FX “Mały demon” rozpocznie się w Disney+ w Australii i Nowej Zelandii w środę, 21 września 2022 roku. Hulu. Oczekuje się, że serial pojawi się również w Disney+ w innych krajach

– podaje Disney Plus Informer.

Seria zawiera demoniczne czary, pogańskie rytuały, nieuzasadnioną krew, krew i nagość, a sądząc po zwiastunie można z definicji uznać za pornografię.

YouTuber Nick Jones zwraca uwagę, że chociaż kreskówka jest “komedia dla dorosłych”, niewątpliwie przyciągnie wzrok młodych widzów. Ale być może jeszcze bardziej złowieszczy jest sposób, w jaki duchowo nierozróżniający dorośli stają się celem normalizacji szatańskich, demonicznych i pogańskich idei poprzez użycie komiksu, co jeszcze bardziej znieczuli ich samych i ich dzieci na tego rodzaju zło.

Disney wydaje się kontynuować marsz ku ciemności, jak wcześniej informowaliśmy. Wcześniej ogłosili oni utworzenie grupę zadaniową, aby stworzyć więcej treści LGBTQ dla dzieci, a ostatnio ogłosił obsadzenie drag queen w nowym serialu komiksowym Ironheart.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com, thegatewaypundit.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY