Siostry Kardashian nie zważają na upały. Celebryci zużywają ogromne ilości wody

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Celebryci zużywają ogromne ilości wody

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Amerykańska gazeta The Los Angeles Times poinformowała, że komik Kevin Hart, dwie siostry Kardashian, aktor Sylvester Stallone i gracz NBA Dwayne Wade, zużywali w ostatnim czasie największe ilości wody, pomimo lokalnych ograniczeń w południowej Kaliforni, gdzie trzeci rok z rzędu stan ten boryka się z suszami i pożarami.
  • Amerykańskie media w tym “Los Angeles Times” opisywały skandaliczną nieodpowiedzialność celebrytów w trakcie największych upałów.
  • Stan Kalifornia boryka się w ostatnich latach ze sporymi upałami oraz zwiększonym ryzykiem pożarów.
  • Niestety amerykańskie gwiazdy Hollywood i popkultury zużywają niewyobrażalne ilości wody.
  • Były one już upominane przez lokalne władze, gdyż w ten sposób zakłócają zapotrzebowanie.
  • Zobacz także: Premier Szwecji chce zlikwidować etniczne getta

Miejska dzielnica wodna Las Virgenes, która obsługuje zamożne miasta Doliny San Fernando, w tym Agoura Hills, Calabasas, Hidden Hills, Westlake Village i niezarejestrowane obszary hrabstwa Los Angeles, przekazała zawiadomienia o przekroczeniu ponad 2000 klientów, The LA Times zgłaszane na podstawie zapisów uzyskanych od dostawcy wody.

Od 1 grudnia 2021 r. mieszkańcy otrzymywali to zawiadomienie, gdy zużywają ponad 150% swojego budżetu na wodę ponad cztery razy, powiedział Insiderowi Mike McNutt, rzecznik okręgu wodociągowego.

Jednak niektóre celebrytki oskarżone o łamanie ograniczeń dotyczących wody przekroczyły swoje normy o ponad 500%. 26-akrowa nieruchomość Calabasas notowana przez Harta przekroczyła w czerwcu normę o 519% tj. czyli blisko 500 000 litrów wody.

Dwie nieruchomości Hidden Hills powiązane z Kim Kardashian przekroczyły swoje normy o około 230 000 galonów tj. 870 000 litrów, podczas gdy posiadłość o powierzchni 1,86 akrów w pobliżu Calabasas należąca do Kourtney Kardashian przekroczyła budżet o około 101 000 galonów tj. 380 000 litrów.

Celebryci zużywają ogromne ilości wody

Nieruchomość w Hidden Hills, wymieniona przez Wade’a i jego żonę, aktorkę Gabrielle Union, odnotowała zużycie wody, które w maju przewyższyło wszystkich klientów, osiągając 489 000 galonów tj. 1 851 000 litrów. W czerwcu nieruchomość zużyła 90 000 galonów czyli około 720 000 litrów, przekraczając budżet wodny o 1400%.

W oświadczeniu dla The LA Times para powiedziała, że ​​użycie było spowodowane problemem z ich pulą i aktywnie pracują nad rozwiązaniem tej sytuacji.

Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby naprawić sytuację i nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem. Wymieniliśmy wszystkie części naszego systemu basenowego, które połączone są z przepływem wody i ściekami, a także położyliśmy sztuczną trawę i rośliny odporne na suszę, aby zmniejszyć zużycie wody. Będziemy nadal współpracować z miastem i dystrybutorami wody, aby upewnić się, że będzie to problemem w przyszłości

– oświadczyła para na łamach LA Times.

Posiadłość o powierzchni 2,26 akrów w Hidden Hills, której właścicielem jest Stallone i jego żona Jennifer Flavin, przekroczyła budżet o 544%

Adwokat Stallone’a, Marty Singer, powiedział The LA Times, że liczby mają rzekomo błędnie opisują i błędnie przedstawiają sytuację dotyczącą zużycia wody w posiadłości gwiazdora. Singer wskazał na 500 dojrzałych drzew, które mogą umrzeć, jeśli nie zostaną odpowiednio nawodnione.

Mój klient zareagował na tę sytuację w sposób odpowiedzialny i proaktywny. Pozwolił, by trawnik obumarł, a inne obszary są podlewane przez system nawadniania kroplowego. Powiadomili również miasto o dojrzałych drzewach i czekają na inspekcję i dalsze instrukcje ze strony miasta o tym, jak postępować

– zaznaczył Marty Singer.

Jestem przekonany, że wszystkie większe nieruchomości w okolicy mają podobne problemy. Dlatego ufam, że mój klient nie zostanie niesprawiedliwie wyróżniony w historii, ponieważ jest sławną osobą

– dodał adwokat Stallone’a.

Budżety na wodę w Miejskim Dzielnicy Wodnej Las Virgenes są dostosowane do każdego gospodarstwa domowego. Rozważane czynniki to użytkowanie w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz specjalne dostosowania, takie jak potrzeby medyczne lub opieka nad końmi.

Kary obejmują nie tylko dopłatę do rachunku za wodę, ale również nieruchomości podlegają instalacji urządzenia ograniczającego przepływ przez trzecią karę.

Według McNutt, około 7,3% bazy klientów okręgu znajduje się na liście osób, które otrzymają urządzenie ograniczające. Ale z powodu braku zasobów dzielnica instaluje 20 urządzeń tygodniowo i zaczyna od najbardziej skandalicznych użytkowników wody.

Czytaj więcej: Niemcy odrzucają odpowiedzialność za zbrodnie wojenne. BILD: “To otworzy kolejny front w czasie wojny”

Złoty Stan przeżywa trzeci rok suszy

Obecnie większość Kalifornii doświadcza co najmniej poważnej suszy, co wskazuje, że sezon pożarów będzie dłuższy, drzewa są zestresowane, a choroby dzikich zwierząt rosną, zgodnie z witryną rządu stanowego. To nie pierwszy raz, kiedy celebryci zostali złapani i wezwali do zużycia wody w okresach suszy.

Jennifer Lopez i Barbra Streisand były jednymi z kilku głośnych postaci, których nawyki związane z podlewaniem zostały skonfrontowane w 2015 roku podczas redukcji wody.

Kylie Jenner musiała również zapłacić 100 dolarów grzywny na rzecz Miejskiego Okręgu Wodnego Las Virgenes za nadmierne zużycie wody w 2015 roku.

McNutt powiedział w wywiadzie, że najlepszym sposobem dla właścicieli nieruchomości na zmniejszenie zużycia wody jest całkowite usunięcie trawników i zastosowanie alternatywnych metod kształtowania krajobrazu na zewnątrz, takich jak układanie darni, ściółki lub sproszkowanego granitu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

sports.yahoo.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY