USA: Planned Parenthood wyda 50 mln dolarów przed wyborami

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Osoba nienarodzona

Osoba nienarodzona / Fot. Lifebeat Center

Planned Parenthood planuje wydać rekordową kwotę 50 milionów dolarów przed listopadowymi wyborami w połowie kadencji.

Organizacja zajmująca się wykonywaniem egzekucji na osobach nienarodzonych zamierza wydać rekordowe 50 mln dolarów przed listopadowymi wyborami w USA, przekazując pieniądze na konkursy, w których dostęp do dzieciobójstwa prenatalnego będzie przedmiotem głosowania.

Jest to pobicie poprzedniego rekordu wydatków organizacji w wysokości 45 mln dolarów w 2020 roku. Jenny Lawson, dyrektor wykonawcza Planned Parenthood Votes, powiedziała:

Kto wygra w tych śródokresowych wyborach, określi, czy stan ma dostęp do aborcji i potencjalnie określi, czy staniemy w obliczu krajowego zakazu aborcji.

Dużo ofiar i dużo pieniędzy

Amy Kennedy, rzecznik Planned Parenthood Votes w Georgii, rzekła:

Dla nas to naprawdę najważniejszy cykl wyborczy w naszym życiu.

Aborcyjna organizacja mówi, że zamierza skontaktować się z 6 milionami wyborców poprzez pukanie do drzwi, rozmowy telefoniczne, reklamy cyfrowe, mailingi i reklamy radiowe. Wypuściła już kilka reklam telewizyjnych w Wisconsin.

Lawson powiedziała:

Kiedy ludzie idą głosować w listopadzie, prawie połowa głosujących może mieszkać w stanie, który albo już zakazał aborcji, albo szybko wprowadza zakaz aborcji. To są zupełnie nowe okoliczności. Z pewnością jest wiele spraw, na których ludziom zależy, ale stan dostępu do aborcji jest absolutnie jedną z najważniejszych kwestii w listopadzie.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Abc News

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY