48% przestępstw w Paryżu popełniają obcokrajowcy. Stanowią 7,4% ludności Francji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Twitter

Chociaż masowa imigracja doprowadziła do trwającej fali przestępczości we Francji, MSW tego kraju uważa, że powinna być kontynuowana.
  • 48% przestępstw w największym mieście Francji, Paryżu, zostało popełnionych przez obcokrajowców, w Marsylii było to 55%, a w Lyonie 39%.
  • Liczby są jeszcze bardziej znaczące, gdy weźmie się pod uwagę, że tylko 7,4% ludności Francji urodziło się za granicą.
  • Pomimo problemów sprawianych przez obcokrajowców we Francji, minister spraw wewnętrznych kraju Gérald Darmanin twierdzi, że odpowiedzią nie jest wycofywanie się z masowej imigracji.
  • Zobacz też: Potwierdzają się teorie minister Moskwy. Naukowcy wykryli toksyny złotych alg

Podkreślając ogromną rolę, jaką obcokrajowcy odgrywają we francuskiej fali przestępczości, minister spraw wewnętrznych kraju Gérald Darmanin przyznał, że 48% przestępstw w największym mieście Francji, Paryżu, zostało popełnionych przez obcokrajowców, w Marsylii było to 55%, a w Lyonie 39%.

Liczby są jeszcze bardziej znaczące, gdy weźmie się pod uwagę, że 7,4% ludności Francji urodziło się za granicą, co oznacza, że ​​obcokrajowcy odgrywają ogromną rolę w przestępczości w niektórych z największych skupisk ludności we Francji.

Inne statystyki na przestrzeni lat wykazały ogromną rolę, jaką odgrywają obcokrajowcy, a dane z krajowego systemu transportu publicznego pokazują, że obcokrajowcy stanowią 63% aresztowanych za gwałty i 92% za drobne kradzieże. Liczba poważnych przestępstw rośnie we Francji przez ostatnie dwie dekady, od 2001 r. liczba morderstw wzrosła o 91%.

Gérald Darmanin

Darmanin, który jest członkiem prezydenckiej partii politycznej, znajduje się pod silną presją z powodu pogarszającej się sytuacji bezpieczeństwa we Francji. Często wygłaszał ostre przemowy na temat migracji i islamskiego ekstremizmu, ale jednocześnie jego ministerstwo ma historię deportacji nielegalnych migrantów, w tym skazanych za poważne przestępstwa. Darmanin zakazał również patriotycznym organizacjom młodzieżowym, które dążą do ograniczenia imigracji, protestować przeciwko jego słabej polityce w zakresie bezpieczeństwa granic.

Darmanin wypowiedział się przeciwko pomysłowi wysuniętemu na początku lata przez Sachę Houlié, przewodniczącego komisji prawa Zgromadzenia Narodowego, który chce przyznać prawo głosu cudzoziemcom. Houlié jest również członkiem partii Macrona.

Jestem zdecydowanie przeciwny. Dla mnie prawo do głosowania jest związane z narodowością. A Europejczycy, którzy głosują w wyborach lokalnych, mogą to zrobić, ponieważ Francuzi mogą głosować na zasadzie wzajemności w swoich krajach.

Pomimo problemów sprawianych przez obcokrajowców we Francji, Darmanin twierdzi, że odpowiedzią nie jest wycofywanie się z masowej imigracji.

Obcokrajowiec, który popełni czyn poważnego przestępstwa, musi zostać bardzo szybko wydalony, ponieważ pluje na ziemię, która go wita. Wiem, że zdroworozsądkowi Francuzi, ci z klasy robotniczej i średniej, zgadzają się z tym, niezależnie od tego, czy nazywają się Robert, czy Mohamed.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

RMX News

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY