USA: Pracownicy urzędu podatkowego w ramach ćwiczeń symulowali atak na podmiejski dom

foto
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Symulacja zbrojnego szturmu na dom mieszkalny

Symulacja zbrojnego szturmu na dom mieszkalny / Fot. Twitter

Ćwiczenia dotyczyły kondycji fizycznej w zakresie użycia siły, instrukcji broni palnej, taktyk obronnych i wejścia do budynku.

Niedawno donosiliśmy o zmianach w obowiązkach pracowników IRS, agencji rządowej USA zajmującej się ściąganiem podatków. Na liście głównych obowiązków zatrudnionych znalazł się punkt:

Noś broń palną i bądź gotów użyć siły ze skutkiem śmiertelnym, jeśli to konieczne.

W 2021 roku prowadzono ćwiczenia z obsługi broni palnej – w tym strzelby i broni długiej. Jak się okazało, szkolenia obejmowały także symulację zbrojnego ataku na podmiejski dom. Według IRS, ci wyszkoleni agenci IRS-CI “są jednymi z najlepiej wyszkolonych śledczych finansowych na świecie” i trenują przez pół roku. Program szkoleniowy “obejmuje tematy wspólne dla wszystkich federalnych organów ścigania, w tym podstawowe umiejętności dochodzenia kryminalnego, federalne prawo karne, procedury sądowe, operacje egzekucyjne, umiejętności przesłuchiwania i szkolenia z broni palnej”.

Następnie szkoli się nowych agentów w zakresie prawa podatkowego, gromadzenia dowodów, przeprowadzania wywiadów, pisania raportów, metod udowadniania niezgłoszonych dochodów i naruszeń dot. prania pieniędzy.

Symulowanie zbrojnego wejścia do budynku mieszkalnego

Ćwiczenia dotyczą także kondycji fizycznej w zakresie użycia siły, instrukcji broni palnej, taktyk obronnych i wejścia do budynku.

Agenci specjalni IRS-CI symulują zbrojny atak na podmiejski dom – raport roczny IRS 2021

W raporcie znaleźć można fotografie z ćwiczeń.

Administracja Bidena i Demokraci przedstawili ostatnio “Ustawę o redukcji inflacji”, która przeznacza prawie 80 miliardów dolarów na IRS, a 45,6 miliarda dolarów przeznacza się na “egzekwowanie”. Wśród innych przepisów w kontrowersyjnej ustawie o wydatkach znajduje się dodatkowe zatrudnienie 87 000 dodatkowych agentów IRS.

Administracja, wraz z Demokratami, którzy popierają ustawę, nalegają, aby nowo rozszerzona siła agentów IRS nie była kierowana do Amerykanów z klasy niższej i średniej, ale zamiast tego do bogatych. Jednak niektórzy zauważyli, że ponad 75% audytów IRS dotyczyło Amerykanów zarabiających poniżej 200 000 USD rocznie.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Valiant News

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY