Szokujące nagranie. 46-letni biznesmen padł trupem podczas konferencji [+WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Nagła śmierć saudyjskiego biznesmena

Śmierć inwestora z Arabii Saudyjskiej Muhammada al-Qahtaniego / Fot. Twitter

Muhammad al-Qahtani, prawnik z Arabii Saudyjskiej zemdlał podczas wystąpienia na konferencji w Egipcie. Jego życia nie udało się uratować. Mężczyzna miał 46 lat. W jego ostatnim przemówieniu chwalił prezydenta Egiptu.
  • Podczas konferencji arabsko-afrykańskiej w Egipcie doszło do nagłej śmierci 46-letniego biznesmena Muhammada al-Qahtaniego.
  • Prawnik wygłaszał przemówienie do uczestników konferencji, gdzie chwalił osiągnięcia egipskiego przywódców Abdela Fattaha Al-Sisiego.
  • Był profesorem ekonomii i współzałożycielem saudyjskiej organizacji praw człowieka Saudi Civil i Stowarzyszenie Praw Politycznych.
  • Zobacz także: Były nowojorski komisarz: Jeśli Trump będzie kandydował, przeprowadzą na niego zamach

W poniedziałek podczas specjalnej konferencji arabsko-afrykańskiej doszło do zaskakującego zdarzenia. Prawnik z Arabii Saudyjskiej Muhammad al-Qahtani wygłosił przemówienie na temat dotychczasowych osiągnięć prezydenta Egiptu Abdela Fattaha Al-Sisiego.

Upadek i śmierć na miejscu

Al-Qahtani był prezesem zarządu Al-Salam Holding Company, jednego z największych przedsiębiorstw w Arabii Saudyjskiej. Natomiast w mediach społecznościowych uwieczniono ostatnie momenty z życia biznesmena.

W trakcie przemówienia 46-letni mężczyzna nagle przestał mówił po czym osunął się bezwładnie na ziemię. Znajdujący się na miejscu ambasadorzy i goście nie zrozumieli co się stało. Zdaniem medium ostatnie słowa jakie wypowiedział to rzekomo “Gdziekolwiek jesteś, śmierć cię ogarnie”.

Uczestnicy konferencji natychmiast wezwali lekarzy do pomocy, lecz po długiej walce jego życia nie udało się uratować. Na obecny moment nie wiadomo co spowodowało tak nagłą śmierć 46-latka.

Czytaj więcej: Jermak: “Przed zimą musimy zakończyć aktywną fazę wojny”

Przedsiębiorca miał 46 lat

Dziennikarz Abdullah Elshrif napisał na Twitterze, że Al-Qahtani zginął w domu straży granicznej na konferencji arabsko-afrykańskiej, w której uczestniczyli przedstawiciele organizacji międzynarodowych, a także wielu ambasadorów z krajów arabskich.

Przekazano również, że był na konferencji ze swoją żoną z Emiratów, Aishą Al-Jabri. Pod filmikami, na których widać ostatnie momenty życia 46-letniego przedsiębiorcy posypały się kondolencje.

Niech Allah przebaczy mu, zlituje się nad nim i przyjmie go wśród swoich sprawiedliwych sług

– czytamy w komentarzach.

Mohammad Fahad Muflih al-Qahtani był profesorem ekonomii i współzałożycielem saudyjskiej organizacji praw człowieka Saudi Civil i Stowarzyszenie Praw Politycznych , a w 2011 r. jej liderem. Był nazywany jednym z najbardziej elokwentnych i żarliwych krytyków sądownictwa Arabii Saudyjskiej.

W marcu 2013 r. al-Qahtani został skazany na dziesięć lat więzienia i dziesięć lat zakazu podróżowania przez jego działalność na rzecz praw człowieka.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

o2.pl, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY