Były nowojorski komisarz: Jeśli Trump będzie kandydował, przeprowadzą na niego zamach

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Bernard Kerik

Bernard Kerik / Fot. Rumble / Newsmax

Były nowojorski komisarz Bernard Kerik ostrzegł, że następnym krokiem przeciwników Trumpa jest przeprowadzenie na niego zamachu.
  • Były 40. komisarz z Departamentu Policji Nowego Jorku Bernard Kerik oświadczył, że wg niego może dojść do próby zamachu na Donalda Trumpa.
  • Kerik uważa, że może do tego dojść, jeśli były prezydent będzie kandydował w 2024 roku.
  • Były komisarz stwierdził, iż przeszukanie posiadłości w Mar-a-Lago miało na celu powstrzymanie Trumpa od kandydowania na urząd prezydenta.
  • Zobacz też: 78. rocznica powstania Brygady Świętokrzyskiej NSZ

Były nowojorski komisarz Bernard Kerik ostrzegł, że następnym krokiem przeciwników Trumpa jest przeprowadzenie na niego zamachu. Chyba że zdecyduje się nie kandydować na prezydenta w 2024 roku.

Jego ostrzeżenie nadeszło dzień po tym, jak FBI dokonało “najazdu” na dom Donalda Trumpa w Mar-a-Lago. Były 40. komisarz z Departamentu Policji Nowego Jorku napisał na Twitterze:

I podobnie jak w innych krajach Trzeciego Świata, jeśli dzisiejszy nalot FBI Bidena nie powstrzyma Donalda Trumpa przed kandydowaniem na prezydenta w 2024 roku, ich kolejnym posunięciem będzie Zamach.

Wypowiedź ta nawiązuje do komentarza Richarda Grenella:

Dyktatorzy Trzeciego Świata prześladują swoich politycznych wrogów.

“Nie wykreśliłbym możliwości zamachu”

Kerik pojawił się także w telewizji Newsmax, gdzie powiedział:

Próbowali postawić go w stan oskarżenia (impeachment) dwa razy, próbowali śledztwo za śledztwem. To ma na celu jedną rzecz – powstrzymać go przed startowaniem w wyborach w 2024 roku. Nie wykreśliłbym możliwości zamachu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

News Punch

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY