Lewicowy poseł zaatakował konserwatywną fundację. Jest riposta

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Poseł Maciej Kopiec, a obok jeden z plakatów Fundacji Kornice

Poseł Maciej Kopiec, a obok jeden z plakatów Fundacji Kornice / Fot. Kolaż Wikimedia Commons/Marek Ślusarczyk

Poseł Nowej Lewicy Maciej Kopiec zaatakował znaną z szeregu akcji billboardowych Fundację Kornice. - Poseł Kopiec zamiast się kompromitować powielaniem insynuacji powinien wspierać firmy ze swojego okręgu wyborczego, które zatrudniają kilka tysięcy pracowników i traktują ich godnie - skwitował Jacek Lanuszny.

Zobacz także: Czarnek: “Szkoły katolickie również potrzebują dofinansowania”

Poseł Kopiec zarzucił Fundacji Kornice, że wydaje pieniądze “na propagandę”, a nie chce “realnie pomagać ludziom”. Zasugerował też, że być może lepiej byłoby “zapłacić pracownikom, żeby ich rodziny żyły godniej” (Fundacja Kornice jest powiązana z firmą Eko-Okna i finansowaną z zysków spółki).

Jego słowa szybko spotkały się z ripostą. Jacek Lanuszny przywołał szereg faktów, które obalają narrację prowadzoną przez posła Nowej Lewicy.

Poseł Kopiec zamiast się kompromitować powielaniem insynuacji powinien wspierać firmy ze swojego okręgu wyborczego, które zatrudniają kilka tysięcy pracowników i traktują ich godnie – podsumował Lanuszny.

Poseł Kopiec w przeszłości był działaczem partii Janusza Palikota. Następnie zaangażował się w działania Wiosny Biedronia. Po połączeniu tego środowiska z SLD został politykiem Nowej Lewicy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY