Sędzia odpowiedzialny za “nalot” na dom Trumpa powiązany z Epsteinem

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Reinhart reprezentował kilku pracowników Epsteina - w tym, jak sam przyznał, pilotów przestępcy.
  • Sędzia, który zatwierdził “nalot” na dom Trumpa to Bruce Reinhart.
  • Okazuje się, że dawniej reprezentował kilku pracowników Jeffreya Epsteina, słynnego kryminalisty powiązanego z osobami na wysokich rządowych stanowiskach.
  • Dziesięć miesięcy po rozpoczęciu pracy dla współspiskowców Epsteina, według danych Federalnej Komisji Wyborczej, Reinhart przekazał 1000 dolarów bezpośrednio na kampanię Obamy.
  • Zobacz też: Zabraknie mleka jak cukru? Związek Polskich Przetwórców Mleka alarmuje

Sędzia federalny na Florydzie, który podpisał nakaz przeszukania, upoważniający FBI do “niezapowiedzianego nalotu” na posiadłość byłego prezydenta Donalda Trumpa, ma powiązania ze słynnym kryminalistą Jeffreyem Epsteinem.

Za zatwierdzeniem “niezapowiedzianego nalotu” stoi Bruce Reinhart, awansowany na sędziego pokoju w marcu 2018 r. po 10 latach prowadzenia prywatnej praktyki. Reinhart opuścił biuro lokalnego prokuratora USA, aby reprezentować pracowników skazanego gwałciciela dzieci Jeffreya Epsteina, który otrzymał immunitet w długotrwałym dochodzeniu dotyczącym handlu ludźmi.

W listopadzie Miami Herald poinformował, że Reinhart reprezentował kilku pracowników Epsteina – w tym, jak sam przyznał Reinhart, pilotów przestępcy, jego planistkę Sarah Kellen i Nadię Marcinkovą, którą Epstein podobno kiedyś określił jako swoją “jugosłowiańską niewolnicę seksualną”.

Kellen i Marcinkova byli wśród ludzi Epsteina, którym przyznano immunitet w ramach kontrowersyjnego porozumienia z prokuratorami federalnymi z 2007 roku, które pozwoliło zboczeńcowi przyznać się do zarzutów stanowych, a nie federalnych. Epstein miał przez to odsiedzieć zaledwie 13 miesięcy w więzieniu okręgowym.

Z kariery Reinharta

Dziesięć miesięcy po rozpoczęciu pracy dla współspiskowców Epsteina, według danych Federalnej Komisji Wyborczej, Reinhart przekazał 1000 dolarów bezpośrednio na kampanię Obamy, a kolejne 1000 dolarów na swoje ramię fundraisingowe, Obama Victory Fund. Chociaż z akt wynika, że ​​w kolejnych latach sędzia przekazał głównie niewielkie darowizny na rzecz komitetu działań politycznych swojej kancelarii prawnej, Reinhart przekazał również 500 dolarów na kampanię prezydencką Jeba Busha w 2016 r. w listopadzie 2015 r.

Reinhart został później wymieniony w procesie cywilnym przez dwie ofiary Epsteina, które oskarżyły go o naruszenie polityki Departamentu Sprawiedliwości poprzez zmianę stron w trakcie śledztwa Epsteina, co sugeruje, że ujawnił poufne informacje na temat śledztwa, aby zdobyć przychylność znanego oskarżonego.

Przed rozpoczęciem prywatnej praktyki w 2008 roku Reinhart spędził 12 lat jako prokurator federalny. Zgodnie z oficjalną biografią rozpowszechnioną w czasie, gdy został zatrudniony jako sędzia pokoju, Reinhart

zarządzał listą, która obejmowała pełne spektrum przestępstw federalnych, w tym narkotyki, przestępstwa z użyciem przemocy, korupcję publiczną, oszustwa finansowe, pornografię dziecięcą i imigrację.

Zwolennicy QAnon będą mieli o czym pisać.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

New York Post

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY