FBI przeszukało dom Donalda Trumpa. Ponoć wyniesiono pudła z dokumentami

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
FBI przeszukało rezydencję byłego prezydenta

FBI przeszukało rezydencję byłego prezydenta / Fot. PAP. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Chodzą pogłoski, że akcja federalnych dotyczyła dokumentów, także tajnych, które Donald Trump miał nieprzepisowo wynieść z Białego Domu.

Rezydencja byłego prezydenta USA na Florydzie została przeczesana przez agentów Federalnego Biura Śledczego. Według doniesień medialnych, kiedy Trump przebywał rankiem w swoim klubie golfowym w New Jersey, policja federalna wynosiła z jego domu dokumenty.

Trump oświadczył:

Nasz naród żyje w mrocznych czasach, mój piękny dom, Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie, został najechany, jest oblężony i okupowany przez licznych agentów FBI. Nic takiego nigdy wcześniej nie spotkało prezydenta Stanów Zjednoczonych. Włamali się nawet do mojego sejfu!

Były prezydent stwierdził, że operacja ta była atakiem Demokratów mającym na celu zablokowanie jego kandydatury w wyborach prezydenckich za dwa lata. Uważa, że od dłuższego czasu jest prześladowany politycznie.

Pudła dokumentów?

Służby nie odpowiedziały na pytania w tej sprawie. Po mediach chodzą pogłoski, że akcja federalnych dotyczyła dokumentów, także tajnych, które Donald Trump miał nieprzepisowo wynieść z Białego Domu.

Lewicowa telewizja CNN donosi:

Agenci FBI wynieśli z posiadłości byłego prezydenta USA Donalda Trumpa na Florydzie pudła z dokumentami.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Gość Niedzielny, Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY