Szwedzkie Siły Zbrojne: “Wspieranie dumy gejowskiej jest tak samo ważne jak obronność kraju”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Reklama "LGBT" szwedzkiej armii.

Reklama "LGBT" szwedzkiej armii. / Fot. Twitter/Ann Linde

Szwedzkie wojsko stwierdziło, że wspieranie "parad gejowskich" jest tak samo ważne, jak obrona kraju przed obcym atakiem.
  • Szwedzkie Siły Zbrojne oświadczyły, że “wspieranie dumy gejowskiej jest tak samo ważne jak obronność kraju”.
  • Naczelny dowódca Micael Bydén powiedział, że jedną z głównych funkcji sił zbrojnych powinno być okazywanie poparcia LGBT.
  • Sam maszerował na propagujących LGBT “paradach”.
  • Zobacz też: Południowokoreańska misja kosmiczna. Orbiter Danuri w drodze na Księżyc

Szwedzkie Siły Zbrojne rozpoczęły kampanię głoszącą, że “festiwale dumy gejowskiej” są “ważniejsze niż kiedykolwiek”, i jedną z “podstawowych wartości” wojska w “niepewnych czasach”. Szwedzkie służby wojskowe napisały w oświadczeniu:

Są tacy, którzy twierdzą, że siły zbrojne mają teraz ważniejsze rzeczy, na których mogą się skupić niż machanie flagą Pride. Prawa są stawiane przeciwko sobie i można się zastanawiać, co jest ważniejsze: silna obrona czy równa wartość wszystkich? Dla nas nie ma sprzeczności. Zadaniem Sił Zbrojnych jest obrona Szwecji, wszystkich jej mieszkańców, naszej demokracji i naszych praw. Bo w końcu nikt nie stoi bez praw i bez ochrony.

Szwedzka armia twierdzi, że promowanie LGBT jest równie ważne, a nawet ważniejsze niż obrona Szwecji przed militarnym atakiem obcego przeciwnika.

Wojsko szwedzkie promuje LGBT

Naczelny dowódca Micael Bydén, który osobiście maszerował na propagujących LGBT “paradach”, powiedział, że jedną z głównych funkcji sił zbrojnych powinno być okazywanie poparcia takim inicjatywom.

Uczestnicząc w Pride, Siły Zbrojne chcą pokazać swoją tolerancję dla różnic między ludźmi w kraju, którego mamy bronić. Dlatego jesteśmy częścią Pride.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Summit News

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY