Media Narodowe napisały prawdę o Baczyńskim. Rzecznik Młodej Lewicy oburzony

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Konwencja porgramowa Lewicy

Konwencja programowa Lewicy w Warszawie / Fot. PAP/Rafał Guz. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Oburzenie wiceprzewodniczącego/rzecznika Młodej Lewicy (młodzieżówki partii Nowa Lewica) wywołał wczorajszy artykuł red. Jana Bodakowskiego, przypominający postać poety Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Jego zdaniem fakty na temat Baczyńskiego to "zakłamanie i próba pisania historii na nowo".

Zobacz także: 78 rocznica Rzezi Woli. Tylko przez 3 dni Niemcy wymordowali 65 tys. polskich cywili

We wczorajszym artykule, red. Jan Bodakowski pokrótce przypomniał działalność Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Wyraził też żal z faktu, że reprezentowany przez niego nurt polityczny nie ma we współczesnej Polsce spadkobierców. To nie spodobało się lewicowemu działaczowi Dawidowi Dobrogowskiemu. Wedle jego deklaracji, pełni on (Dobrogowski) szereg funkcji w lewicowych organizacjach, jak wiceprzewodniczący i rzecznik Młodej Lewicy, członek Rady Krajowej Nowej Lewicy czy wiceprzewodniczący warszawskich struktur tej partii.

Większość komentujących wpis lewicowca nie podzieliła jego przemyśleń.

Redakcja portalu Media Narodowe ze zrozumieniem przyjęła fakt, że lewicowy działacz oburza się z powodu podawanej prawdy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY