USA: Franciszkanin aresztowany za pomoc bliźnim [+WIDEO]

wideo
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Ojciec Krzysztof Fidelis Moscinski CFR blokował wejście do budynku, gdzie odbywają się egzekucje na osobach nienarodzonych.

Ojciec Krzysztof Fidelis Moscinski CFR blokował wejście do budynku, gdzie odbywają się egzekucje na osobach nienarodzonych. / Fot. Twitter

Ojciec Krzysztof Fidelis Moscinski CFR blokował wejście do budynku, gdzie odbywają się egzekucje na osobach nienarodzonych.

Franciszkanin został aresztowany za to, że niósł pomoc bliźnim. Nie, nie w komunistycznych Chinach, ale w “biblijnej Ameryce”.

Dzieło miłosierdzia

Ojciec Krzysztof Fidelis Moscinski CFR blokował wejście do budynku, gdzie odbywają się egzekucje na osobach nienarodzonych. To nie pierwszy raz, kiedy jest prześladowany za służbę Bogu i pomoc bliźnim. Poniżej nagranie z aresztowania sprzed roku:

Tym razem franciszkanin wraz z dwoma innymi osobami zostali skazani na trzy miesiące więzienia. Ojciec Fidelis, Will Goodman i Matthew Connolly zostali skazani na 90 dni więzienia. Otrzymali również karę grzywny.

Sąd ziemski

Gdy Will Goodman został wyprowadzony z sali sądowej, z dumą powiedział: “Vivo Christo Rey”. Mathew Connolly odmówił przemówienia na sali sądowej, aby być solidarnym z nienarodzonymi, których głosy zostały im niesprawiedliwie odebrane.

Ojciec Fidelis powiedział w swoim końcowym oświadczeniu:

Izajasz powiedział: “Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem”. Biada tym, którzy nazywają aborcję prawem.

Skierował swoje słowa do sędziego:

Nie zgodziłeś się na obronę i niesprawiedliwość została spotęgowana przez ławę przysięgłych, a także przez wydany przez Ciebie wyrok. Wstawiam się za Krwią Jezusa na tej sali sądowej. [tłum. przybliżone]

Sędzia odpowiedział:

Zacytowałeś dzień sądu w swojej sprawie i dzisiaj jest twój dzień sądu.

Will Goodman i Mathew Connolly mogą być odwiedzani w więzieniu, ale ojciec Fidelis nie.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Catholic Arena, Twitter, NY Post

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY