Niezidentyfikowane samoloty nad Tajwanem. Wystrzelono flary

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Nara.getarchive.net

Niezidentyfikowane samoloty, prawdopodobnie drony, były widoczne na nocnym niebie nad obszarem wysp Kinmen.
  • Ministerstwo obrony Republiki Chińskiej (popularnie nazywanej Tajwanem, od głównej wyspy, którą kontroluje) poinformowało dziś rano, że niezidentyfikowane samoloty, prawdopodobnie drony, były widoczne na nocnym niebie nad obszarem wysp Kinmen.
  • To niedaleko wschodniego wybrzeża Chińskiej Republiki Ludowej.
  • Postanowiono użyć flar.
  • Zobacz też: Ojciec Święty zachęca do modlitwy za małych i średnich przedsiębiorców [+WIDEO]

Ministerstwo obrony Republiki Chińskiej poinformowało dziś rano, że niezidentyfikowane samoloty, prawdopodobnie drony, były widoczne na nocnym niebie nad obszarem wysp Kinmen. To niedaleko wschodniego wybrzeża Chińskiej Republiki Ludowej. Postanowiono użyć flar.

“Prowokacja”

Chińska Republika Ludowa ogłosiła serię militarnych ćwiczeń niedaleko wyspy po tym, jak przewodnicząca Izby Reprezentantów Kongresu USA Nancy Pelosi postanowiła odwiedzić Tajwan. To postawiło tajwańską armię w stan gotowości.

Rząd Republiki Chińskiej określił ćwiczenia mianem “prowokacji”. Zdecydowano się na zmianę tras przelotów i rejsów statków, by nie doszło do spotkania z przeciwnikiem.

Jak donosi Radio Maryja, w środę, w dniu wizyty Nancy Pelosi, 27 chińskich myśliwców naruszyło tajwańską strefę identyfikacji obrony powietrznej.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Radio Maryja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY