Hakerzy zapowiadają ujawnienie powiązań polskich firm z Rosją

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Grupa Anonymous, a konkretnie jej odłam o nazwie Squad303, zapowiedziała udostępnienie informacji dotyczących powiązań firm z Rosją.
  • Odłam grupy Anonymous o nazwie Squad303 zapowiedział udostępnienie informacji dotyczących powiązań firm, w tym polskich, z Federacją Rosyjską.
  • Ujawnimy wszystkie osoby z Rosji i powiązane z nimi firmy działające w Wielkiej Brytanii. W kolejnych tygodniach będziemy udostępniali kolejne podobne bazy – w tym z Polski – zapowiedzieli.
  • Squad303 zapowiada, że posiada co najmniej kilkadziesiąt nazw firm oraz nazwisk powiązanych z nimi Rosjan – poinformowało Radio Maryja.
  • Zobacz też: Sekretarz generalny ONZ: Jedno nieporozumienie dzieli nas od nuklearnej zagłady

Grupa Anonymous, a konkretnie jej odłam o nazwie Squad303, zapowiedziała udostępnienie informacji dotyczących powiązań firm z Federacją Rosyjską.

Już w tym tygodniu będziemy gotowi na rozpoczęcie kolejnej operacji. Ujawnimy wszystkie osoby z Rosji i powiązane z nimi firmy działające w Wielkiej Brytanii. W kolejnych tygodniach będziemy udostępniali kolejne podobne bazy – w tym z Polski.

Nazwa grupy ma ponoć nawiązywać do Dywizjonu 303, lecz działania przestępcze Anonymous kojarzą się raczej z anarchizmem. Lewicowi hakerzy zaatakowali już wiele podmiotów, w tym Stolicę Apostolską.

Radio Maryja podaje:

Jedną z akcji Squadu było stworzenie internetowego narzędzia, dzięki któremu można wysłać wiadomość tekstową do przypadkowych Rosjan dotyczącą faktycznego udziału Rosji w wojnie w Ukrainie. Teraz polscy hakerzy na cel biorą przedsiębiorców i ich firmy. Squad303 zapowiada, że posiada co najmniej kilkadziesiąt nazw firm oraz nazwisk powiązanych z nimi Rosjan.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Radio Maryja, Wikipedia

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY