USA: Prezydent Biden na ratunek aborterom. Niebezpieczne działania

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Joe Biden na szczycie G7 w Niemczech.

Joe Biden na szczycie G7 w Niemczech. / Fot. PAP/EPA/CLEMENS BILAN / POOL Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Zobacz także: Kontrowersyjne zmiany w ZHP. “Ta zmiana może prawdziwie zaniepokoić rodziców”

Minął miesiąc od wyroku amerykańskiego SN, który obalił wyrok znany w Stanach Zjednoczonych jako Roe vs. Wade. Oparty o mistyfikacje i manipulacje proces na kilkadziesiąt lat wpłynął na prawodawstwo w USA, niosąc za sobą śmierć milionów osób w wyniku procederu aborcji.

Do swojej ofensywy przeciwko fundamentalnemu z praw człowieka – prawu do życia – ruszył prezydent USA Joe Biden.

Moim celem jest przywrócenie Roe przeciwko Wade jako prawa krajowego poprzez uchwalenie go w Kongresie Stanów Zjednoczonych – powiedział prezydent Biden.

Administracja Joe Bidena wzięła sobie na cel działalność organizacji pro-life.

Zlecił ścisłą kontrolę organizacji pro-life, ich centrów pomocowych, dążąc wraz z Partią Demokratów (…) do ścisłej weryfikacji działalności organizacji pomocowych prowadzonych przez placówki organizacji pro-life – stwierdził, opisując działalność Bidena Piotr Guzdek z Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.

Podobnych kontroli prezydent USA nie chce przeprowadzać w ośrodkach aborcyjnych. Amerykański prezydent w swoich działaniach przeciwko życiu rozszerzył też dostęp do środków wczesnoporonnych i tzw. aborcji farmakologicznej.

Sankcje nakładane na organizacje pro-life pokazują, jak działalność pomocowa ruchu pro-life ma istotne znaczenie dla zmiany świadomości społeczeństwa w kwestiach ochrony życia – podkreślił Guzdek.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Radio Maryja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY