Doradca Klausa Schwaba: Niedługo będziemy ponad Bogiem [+WIDEO]

wideo
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Yuval Noah Harari w dyskusji z Markiem Zuckrebergiem

Yuval Noah Harari w dyskusji z Markiem Zuckrebergiem / Fot. YouTube

Jedyne rzeczy, jakie stworzył Bóg, są bytami organicznymi. My próbujemy teraz stworzyć istoty nieorganiczne - powiedział globalista.
  • Yuval Noah Harari to izraelski profesor na Wydziale Historii Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie oraz doradca szefa Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba.
  • W maju tego roku globalista spotkał się z premierem Mateuszem Morawieckim.
  • Podczas konferencji w Poznaniu powiedział, że “pandemia” była okazją do kroku milowego w celu wprowadzenia nowego porządku.
  • Zobacz też: Kontrowersyjne zmiany w ZHP. “Ta zmiana może prawdziwie zaniepokoić rodziców”

Yuval Noah Harari to izraelski profesor na Wydziale Historii Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie, weganin, sodomita i doradca szefa Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba.

W 2012 roku został wybrany do Młodej Izraelskiej Akademii Nauk. W roku 2015 jego książka “Od zwierząt do bogów” została wybrana przez Marka Zuckerberga, założyciela serwisu Facebook, do jego klubu internetowego. Zuckerberg poprosił jego członków, aby przeczytali tę książkę, opisując ją jako „wielką narrację historii ludzkiej cywilizacji”. Harari napisał, że

rolnictwo przemysłowe jest jednym z najgorszych zbrodni w dziejach.

W maju tego roku globalista spotkał się z premierem Mateuszem Morawieckim. Podczas konferencji w Poznaniu powiedział, że “pandemia” była okazją do kroku milowego w celu wprowadzenia nowego porządku.

“Będziemy ponad Bogiem”

W nagraniu opublikowanym w internecie, stanowiącym fragment wywiadu, Juwal Noach Harari mówi:

Jedyne rzeczy, jakie stworzył Bóg, są bytami organicznymi. Te wszystkie drzewa, żyrafy i ludzie to byty organiczne. My próbujemy teraz stworzyć istoty nieorganiczne, nieorganiczne formy życia, jak cyborgi i sztuczna inteligencja. Jeśli nam się uda, a istnieje duża szansa, że tak będzie, wówczas w bardzo krótkim czasie będziemy ponad Bogiem.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter, YouTube, Wikipedia

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY