Pasmo Mediów Narodowych w telewizji kablowej TV Regio. “Kolejny krok w rozwoju projektu”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Red. Michał Jelonek.

Red. Michał Jelonek. / Fot. Media Narodowe

Od 1 sierpnia widzowie telewizji kablowej TV Regio będą mogli oglądać poranne pasmo Mediów Narodowych. Program będzie emitowany od 6:30, a jego powtórka tuż przez północą.
  • Media Narodowe podejmują od 1 sierpnia współpracę z telewizją kablową TV Regio. Stacja będzie emitować poranne pasmo produkcji MN o godz. 6:30, a powtórki około północy.
  • TV Regio można oglądać w sieci Toya, w telewizji Orange oraz u wielu mniejszych operatorów, a także w serwisie streamingowym CDA Premium. Obecnie dociera do miliona gospodarstw domowych.
  • Cieszę się z tego porozumienia, nasze produkcje są na profesjonalnym poziomie, a dzięki tej współpracy poszerzamy dostęp do kolejnych widzów. Jestem przekonany, że to kolejny krok w rozwoju naszego projektu – komentuje Dyrektor Zarządzający Tomasz Kalinowski.
  • Czytaj także: Media Narodowe na celowniku Rosjan. Chcieli się włamać na nasze konta mailowe

„Dzień na żywo” to poranne pasmo telewizji internetowej Media Narodowe. Twarzami programu jest red. Michał Jelonek i publicysta Jan Bodakowski. Podczas porannego pasma emitowanego na stronie głównej portalu medianarodowe.com oraz na kanale YouTube widzowie mogą zobaczyć najnowszy flesz wydarzeń, przegląd prasy, a także trzy 25 minutowe wywiady z politykami, ekspertami i komentatorami życia publicznego.

Projekt Media Narodowe podejmuje od 1 sierpnia współpracę z telewizją kablową TV Regio, na mocy której „Dzień na żywo” będzie emitowany na antenie tej stacji.

Cieszę się z tego porozumienia, nasze produkcje są na profesjonalnym poziomie, a dzięki tej współpracy poszerzamy dostęp do kolejnych widzów. Jestem przekonany, że to kolejny krok w rozwoju naszego projektu – komentuje Dyrektor Zarządzający Tomasz Kalinowski.

Obiecuję naszym widzom, że to nie koniec miłych niespodzianek w tym roku – dodaje Kalinowski.

Media Narodowe to uruchomiony w 2017 roku i finansowany przez internautów projekt medialny, którego wydawcą jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości i utrzymuje się z darowizn widzów.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

TV Regio jest konkurentem TVP3, która w paśmie wspólnym nadaje programy z różnych ośrodków Telewizji Polskiej. TV Regio można oglądać w sieci Toya, w telewizji Orange oraz u wielu mniejszych operatorów, a także w serwisie streamingowym CDA Premium. Obecnie dociera do miliona gospodarstw domowych.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY