Kaufland: Kostki masła z zabezpieczeniami antykradzieżowymi

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zabezpieczone masło

Zabezpieczone masło / Fot. Twitter

Chodzi o specjalne naklejki, które wydają głośny piskliwy dźwięk w razie minięcia antykradzieżowej bramki.
  • Podstawowe produkty są coraz bardziej cenne ze względu na wyższe ceny, będące powodem inflacji, jaką wywołał socjalistyczny polski rząd.
  • Do takich artykułów należy masło, które w niektórych punktach sieci Kaufland opatrywane jest w zabezpieczenia antykradzieżowe.
  • W Wielkiej Brytanii tego typu zabezpieczenia otrzymały podstawowe produkty spożywcze, jak ser, masło, czy mleko dla dzieci. Artykuły te o coraz wyższej cenie stają się potencjalnymi obiektami kradzieży.
  • Zobacz też: Pożary w Czechach. Polska straż pożarna pomaga sąsiadom

Sieć Kaufland korzysta z zabezpieczeń antykradzieżowych. Chodzi o specjalne naklejki, które wydają głośny piskliwy dźwięk w razie minięcia antykradzieżowej bramki. Od niedawna nalepka tego typu ozdabia w marketach niemieckiej sieci kostki masła.

Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska, wyjaśnia:

W sieci Kaufland korzystamy z zabezpieczeń, które mają zapobiec kradzieży danych grup produktowych. Część artykułów wyznaczonych do zabezpieczenia jest ustalana centralnie. Ponadto, w zależności od potrzeb, w wybranym sklepie systemem antykradzieżowym mogą zostać objęte produkty wskazane przez menedżera marketu. Dotyczy to m.in. masła. Zabezpieczenia tego typu są od lat powszechnie stosowaną praktyką w branży handlowej.

Oznacza to, że nie w każdym sklepie niemieckiej sieci masło jest zabezpieczone.

Coraz drożej

Podstawowe produkty są coraz bardziej cenne ze względu na wyższe ceny, będące powodem inflacji, jaką wywołał socjalistyczny polski rząd. W Wielkiej Brytanii tego typu zabezpieczenia otrzymały podstawowe produkty spożywcze, jak ser, masło, czy mleko dla dzieci. Artykuły te o coraz wyższej cenie stają się potencjalnymi obiektami kradzieży.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Portal Spożywczy

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY