Bodnar założył własną partię. “Polacy oczekują czegoś nowego”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dr Włodzimierz Bodnar

Dr Włodzimierz Bodnar / Fot. screen Polsat News

Sąd zarejestrował ugrupowanie Włodzimierza Bodnara, słynącego z niestandardowego leczenia Covid-19. Zapowiada samodzielny start do sejmu.
  • Jak ustaliła “Rzeczpospolita” sąd okręgowy w Warszawie zarejestrował 12 lipca partię należącą do dr Włodzimierza Bodnara.
  • W czasie epidemii koronawirusa, lekarz wziął na swoje barki leczenie chorych na Covid-19 ludzi.
  • Na pacjentach stosował on terapię za pomocą amantadyny, która pomagała w pierwszych dniach zakażenia.
  • Jak powiedział lider nowej partii, Polacy oczekują “czegoś nowego”.
  • Zobacz także: Tajemnicze zniknięcie handlarza bronią. Nowe informacje ws. domniemanej śmierci Izdebskiego

Ludzie oczekują w Polsce budowy czegoś nowego. Wielu wyborców nawet nie głosuje, bo ma wrażenie, że wszystko już było, a po politykach nie można się spodziewać zmiany filozofii zarządzania krajem

– ocenił dr Włodzimierz Bodnar.

Dziennik “Rzeczpospolita” ustaliła, że 12 lipca sąd okręgowy w Warszawie zarejestrował partię polityczną dr Włodzimierza Bodnara.

Budowę ugrupowania zapowiedział on już pod koniec ubiegłego roku. W tym czasie powstała również strona internetowa ugrupowania występującego pod nazwą “Wspólnie dla Zdrowia”. Celem nowego ugrupowania jest nie tylko zakończenie epidemii oraz wymiana doświadczeń między lekarzami z całego świata i wypracowanie efektywnych protokołów leczenia na każdym etapie choroby Covid-19, ale także gruntowna przebudowa systemu politycznego. Partii Bodnara chce wprowadzić również demokrację bezpośrednią na wzór szwajcarski.

Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i naprawić to, co zostało w Polsce zniszczone. Aczkolwiek przed nami wielki wysiłek, bo budowa partii wymaga potężnej pracy organizacyjnej

– przekazał Bodnar.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

rp.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY