Zwariowany świat LGBT. Kobieta-kot istnieje “naprawdę”[+WIDEO]

WIDEO
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
TikTokerka uznała się za kota

Kobieta uznająca się za kota / Fot. Twitter

Przedstawiciele świata LGBT po raz kolejny pokazują, że ich ideologia ma nie tylko gorszący wpływ na ludzi, ale przede wszystkim szkodliwy dla ich własnego zdrowia i bezpieczeństwa. Jedna z użytkowniczek Tik Toka pochwaliła się, że czuje się kotem.

TikTokerka z grupy LGBT przyznała się, że identyfikuje się jako kot. Ma ona porozumiewać się z członkami rodziny poprzez charakterystyczne dla tych zwierząt miauczenie. Zaprezentowała ona również kilka odgłosów, które odpowiadają jej różnym nastrojom, czy potrzebom.

Kobieta identyfikuje się jako kot i tłumaczy, jak porozumiewa się z innymi członkami swojej rodzinny, którzy też identyfikują się jako koty. Inaczej miauczy, gdy pragnie uwagi, inaczej gdy jest zła. Reszta miauczy z nią

– poinformował Waldemar Krysiak.

Popularny bloger zauważył, że tożsamość osób trans jest całkowicie oderwania od natury i biologii, wskazując jasno, że ideolodzy LGBT negują zdobycze nauki.

Takie są skutki oderwania trans tożsamości od biologii

– podkreślił bloger.

Użytkownicy Twittera komentując ten wpis jasno wskazywali, że kobieta powinna leczyć się w poradni psychologicznej. Jasno zauważyli oni szkodliwe oddziaływanie tego typu nagrań na młodzież i dzieci, która w pogoni za “idolem” będzie również udawała nienaturalną osobę doprowadzając się do stanu depresyjnego.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY