Wielka Brytania: Kobieta oskarżyła AstraZeneca o śmierć narzeczonego. Dostała odszkodowanie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Pudełko zastrzyków AstraZeneca

Pudełko zastrzyków AstraZeneca / Fot. REMKO DE WAAL /PAP/EPA. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Spit twierdzi, że ponieważ rząd ustalił, że covidowy zastrzyk jest winny śmierci jej narzeczonego, media powinny przed nimi ostrzegać.
  • Brytyjski rząd uznał, iż covidowy zastrzyk był odpowiedzialny za śmierć 48-letniego narzeczonego Vikki Spit.
  • Zion zmarł w maju 2021 r., zaledwie dwa tygodnie po wstrzyknięciu zastrzyku AstraZeneca.
  • Spit mówi, że śmiertelne skutki uboczne zastrzyków covidowych praktycznie nie zostały omówione w mediach.
  • Zobacz też: Braun o Olszańskim: “Jest mistrzem mowy polskiej”. Jest riposta

Vikki Spit jest pierwszą Brytyjką, która otrzymała odszkodowanie za obrażenia poszczepienne. Oznacza to, że rząd uznał, iż covidowy zastrzyk był odpowiedzialny za śmierć jej 48-letniego narzeczonego Ziona 19 maja 2021 roku.

W oświadczeniu opublikowanym w niedzielę na Twitterze Spit napisała

Jestem pierwszą osobą w Wielkiej Brytanii, która otrzymała zapłatę od VDPS – programu płatności za szkody poszczepienne, za śmierć mojego narzeczonego spowodowaną wyłącznie przez szczepionkę AZ.

Zion zmarł w maju 2021 r., zaledwie dwa tygodnie po wstrzyknięciu zastrzyku AstraZeneca. Neurochirurg zadzwonił do Spit i powiedział jej, że „musieli usunąć ogromny kawałek czaszki, ponieważ nacisk na jego mózg był ogromny”. Spit stwierdziła:

Powiedzieli, że nigdy czegoś takiego nie widzieli – nie spodziewali się, że się obudzi, a gdyby tak było, byłby w stanie wegetatywnym. Powiedzieli, że myśleli, że jest to spowodowane szczepionką AstraZeneca

Media

Spit mówi, że śmiertelne skutki uboczne zastrzyków covidowych praktycznie nie zostały omówione w mediach, a ponadto BBC nie próbowała ostrzegać ludzi o potencjalnie śmiertelnych konsekwencjach specyfkików. Zamiast tego, mówi Vikki, BBC prowadzi program nazwany „Niezaszczepieni”, który łączy obawy prawdziwych ofiar i rodzin z “teoriami spiskowymi” na temat szczepień.

Celowo zamąciliście wody, aby ludzie nie byli w stanie odróżnić udowodnionego faktu od nieudowodnionej teorii, ponieważ przedstawiasz to wszystko [jako] WPROWADZAJĄCE W BŁĄD INFORMACJE. Aktywnie przyczyniliście się do cierpienia rodzin pogrążonych w żałobie – i nadal to robicie.

Spit argumentowała, że ponieważ rząd Wielkiej Brytanii ustalił, że zastrzyk jest winny śmierci jej narzeczonego, BBC powinna

potwierdzić, że istnieje różnica między tymi, którzy cierpieli i zmarli z powodu VITT [zakrzepowej małopłytkowości immunologicznej] i GBS [Zespół Guillaina-Barrégo] i wszystkich innych okropnych reakcjach niepożądanych, a tymi, którzy martwią się o mikroczipy.

Podczas gdy media nie są jeszcze gotowe przyznać niebezpieczeństw związanych z covidowymi zastrzykami, rząd Wielkiej Brytanii przyznaje teraz, że mogą powodować zakrzepy krwi, i że po przyjęciu dochodziło do zgonów, chociaż nazywa takie powikłania „rzadkimi”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

NewsPunch

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY