UE przekazało pieniądze na “kursy drag queen” dla młodzieży

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

"Uczestnicy będą uczyć się i doświadczać makijażu, peruk, chodzenia w szpilkach i innych metod zacierania tradycyjnych ról płciowych" - pisze UE.

Według badań przeprowadzonych przez niemieckiego eurodeputowanego Nikolausa Fest, który należy do konserwatywnej partii Alternatywa dla Niemiec (AfD), ponad 220 000 euro z pieniędzy podatników zostało wysłanych na projekty „Drag Queen” związane z unijnym programem młodzieżowym Erasmus+.

Zgorszenie z podatków

Pieniądze UE zostały wydane dla różnych grup „drag”, często kojarzonych z poglądami pro-transpłciowymi. Na przykład z publicznych danych wynika, że ​​warsztaty „Drag It Up” prowadzone przez berlińską grupę Critical Queer Solidarity otrzymały 21 797 euro z pieniędzy podatników. W listopadzie 2021 r. grupa była gospodarzem seminarium „Drag It Up”, które UE określa jako „wymianę młodzieży” w Berlinie z 38 uczestnikami w wieku od 18 do 30 lat. Erasmus+, który sfinansował projekt, to ta sama organizacja, która niedawno ogłosiła na Twitterze, że „przyszłość jest queer”.

UE opisuje, w jaki sposób

uczestnicy będą uczyć się i doświadczać teatru, tańca i performansu, ale także makijażu, peruk, chodzenia w szpilkach i innych metod zacierania tradycyjnych ról płciowych.

W przypadku wydarzenia „TransYouth”, skierowanego do dzieci, które otrzymało 28 000 euro, organizatorzy twierdzą, że wydarzenie

zaoferuje przestrzeń do ekspresji dla uczestników poprzez zorganizowanie pokazu drag queen i warsztatów akceptujących i stawiających czoła emocjom poprzez edukację teatralną. Najpierw zorganizujemy pokaz Drag Queen tylko dla uczestników, a jeśli czują się wystarczająco dobrze, mogą go powtórzyć również w centrum miasta w ramach działań podnoszących świadomość. Ideą, która się za tym kryje, jest promowanie kreatywności i sprawienie, aby wszyscy mogli zobaczyć, jak zmieniają się w swoje alter ego.

Czy wystarczyłoby sznura i kamieni młyńskich?

UE dofinansowała również „Obóz letni poza płcią” w pobliżu Getyngi kwotą 62 690 EUR, w którym 75 uczestników, a mianowicie „młodzi ludzie trans*, inter*, niebinarni i kwestionujący płeć”, wzięło udział w jednotygodniowym obozie. Komisja Europejska zaoferowała prawie 40 000 euro z podatków na projekt „EUROPA – tożsamości w (trans)formacji: PŁEĆ*X”, który odbył się w Salzburgu.

Na koniec przypomnijmy słowa Chrystusa z Mt 18:6:

Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

RMX-News

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY