Kołodziejczak na służbie Kremla? Ostre stwierdzenie wicepremiera Sasina

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Michał Kołodziejczak

Michał Kołodziejczak / Fot. PAP. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Dzisiaj w Warszawie odbywa się protest rolników związany głównie z wysoką inflacją oraz przetrzymywaniem zagranicznego towaru mi.n zboża z Ukrainy. Organizatorem demonstracji jest AgroUnia, która w przeszłości podejmowała się już kilku takich protestów. Nieoficjalnie wicepremier Jacek Sasin miał złożyć do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego wniosek o prześwietlenie postaci Michała Kołodziejczaka.
  • W czwartek w stolicy Polski odbywa się protest rolników organizowany przez AgroUnię.
  • Jej prezes Michał Kołodziejczak wskazał, że rolnicy mają dość magazynowania w naszym kraju żywności i sprzedawaniu jej jako polskiej.
  • Ponadto wskazał, że rząd powinien stosować inne narzędzia do walki z inflacją.
  • Z kolei radio Zet donosi, ze wicepremier Jacek Sasin złożył zawiadomienie do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego ws. Kołodziejczaka i jego środowiska.
  • Jego zdaniem działalność tych środowisk rolniczych nosi znamiona prorosyjskiej agentury.
  • Zobacz także: Ordo Iuris w obronie farmaceutki, która odmówiła sprzedaży środków poronnych

Jak informuje Mariusz Gierszewski z radia Zet, wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin miał złożyć zawiadomienie do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, aby przyjrzała się działalności prezesa AgroUnii Michała Kołodziejczaka.

Zdaniem polityka, czwartkowy protest rolników oraz inne aktywności Kołodziejczaka mają nosić znamiona działalności agenturalnej, za którą odpowiadać ma sam Kreml.

W związku z zaplanowanymi na dziś protestami Agrounii w Warszawie, wicepremier Jacek Sasin podjął decyzję o zawiadomieniu ABW o tym, że działalność Agrounii i jej lidera Michała Kołodziejczaka nosi znamiona działalności prorosyjskiej

– czytamy we wpisie Mariusza Gierszewskiego.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com, radiozet.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY