Córka Wojciecha Olszańskiego zagra w nowym sezonie “Wiedźmina”. Wiemy w jaką rolę się wcieli

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Michalina Olszańska

Michalina Olszańska / fot. YouTube

Portal Telemagazyn sugeruje, iż obecność Olszańskiej może być spowodowana krytyką polskich widzów za brak rodaków w obsadzie.
  • Wojciech Olszański to wulgarny prowokator, który został niedawno aresztowany.
  • Olszański jest aktorem, podobnie jak aktorką była jego świętej pamięci małżonka, Agnieszka Fatyga.
  • Aktorstwem zajmuje się również córka Olszańskiego, Michalina.
  • Choć nie ma za sobą wielkiej kariery, pojawi się w trzecim sezonie serialu Netflixa “Wiedźmin”.
  • Zobacz też: Musk zamknął niemiecką fabrykę Tesli. Działała trzy miesiące

Michalina Olszańska to córka zmarłej przed dwu laty aktorki i piosenkarki Agnieszki Fatygi oraz aktora i przestępcy Wojciecha Olszańskiego. Oprócz śpiewania i gry na skrzypcach, Polka zajmuje się pisaniem powieści fantastycznych oraz występowaniem w filmach i serialach. Kobieta zagrała między innymi w rosyjskim filmie wojennym “Sobibór”, a także tytułową masową morderczynię w filmie “Ja, Olga Hepnarová”.

Mimo iż matka Michaliny, Agnieszka Fatyga, nie życzyła sobie, aby jej córka została aktorką, ta rozpoczęła karierę filmową, nie broniąc się przed rozbieraniem się przed kamerą. Ojciec opisywanej, Wojciech Olszański, zasłynął prowokacyjną aktywnością społeczną. Jego wulgarne groźby morderstwa i dokonania aktu kanibalizmu, bluźnierstwa dotyczące Pisma Świętego, i działalność osnuta pogańską i faszystowską symboliką doprowadziły w końcu do aresztu. Pomimo popierania przez niego mordowania nienarodzonych, czy chwalenia stalinowskiego zbrodniarza Sierowa, człowiek ten ma wciąż poparcie u części tak zwanej prawicy.

Wraz ze zbliżaniem się premiery trzeciego sezonu serialu “Wiedźmin”, w mediach pojawiają się nazwiska mających się pojawić w produkcji serialu Netflixa aktorów. Portal Telemagazyn sugeruje, iż obecność Olszańskiej może być spowodowana krytyką polskich widzów za brak rodaków w obsadzie. Michalina Olszańska ma wystąpić w roli “czarodziejki”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Telemagazyn

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY